Dłuższe życie dzięki terapii tlenowej

pixabay.com pixabay.com

Zmniejsza stan zapalny, usprawnia regenerację tkanek i gojenie ran, pomaga w leczeniu infekcji bakteryjnych czy boreliozy. Terapia tlenowa ma wszechstronny, pozytywny wpływ na nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne.


Hiperbaryczna terapia tlenowa jest metodą terapeutyczną polegającą na dostarczaniu do organizmu czystego tlenu w środowisku zwiększonego ciśnienia. Wchłanianie tlenu w ciśnieniu wyższym niż atmosferyczne jest siedmiokrotnie lepsze, ponieważ tlen pozbawiony jest fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Organizm regeneruje intensywnie komórki i odnosi korzyści, jakie nie mogą być osiągnięte poprzez żaden inny rodzaj terapii.

Od ponad 15 lat z hiperbarycznej terapii tlenowej korzystają pacjenci z różnymi schorzeniami, m. in.  z problemami dermatologicznymi, ortopedycznymi, ale również neurologicznymi. Terapia w kapsule hiperbarycznej detoksykuje i stymuluje organizm, likwiduje zakażenia oraz odżywia niedotlenione komórki, a w rezultacie pomaga wrócić do zdrowia i wzmacnia układ immunologiczny.

Terapia 93% tlenem ma działanie odtruwające, dzięki czemu pomaga uporać się z nałogiem, gdyż oczyszcza ciało i łatwiej rezygnuje z nikotyny, alkoholu i narkotyków.

Terapia hiperbaryczna czystym tlenem oczyszcza z toksyn i metali ciężkich, które przyczyniają się do powstawania komórek rakowych, więc również jest traktowana jako znakomita profilaktyka antynowotworowa.

Regularnie stosowana tlenoterapia hiperbaryczna poprawia przepływ krwi w mózgu, jednocześnie dotleniając tkankę mózgową, dzięki czemu pacjenci wykazują większe zdolności zapamiętywania i koncentracji.
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy