O nas
Ekologia.pl - Nowoczesny portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.

Informujemy o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną.

Poruszamy tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promujemy naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, kulturę i sztukę opartą na recyklingu.

Dla Was śledzimy ekologiczne wydarzenia w kraju i na świecie.

Ekologia.pl to skarbnica ciekawostek z kraju i ze świata dotyczących nowoczesnego, ekologicznego budownictwa i alternatywnego wykorzystania energii.

Na łamach portalu promujemy ekologiczne kampanie i akcje tematyczne, udzielamy fachowych konsultacji z różnych dziedzin.

Istniejemy na rynku od 2007 roku i jesteśmy zarejestrowanym tytułem prasowym. Naszymi redaktorami są specjaliści nauk przyrodniczych, ochrony środowiska oraz zdrowej żywności.

  • Piszemy o najnowszych technologiach, zdrowej żywności i akcjach proekologicznych.
  • Propagujemy realne i praktyczne podejście do ochrony środowiska.
  • Integrujemy środowisko ludzi dbających o otaczający nas świat.
  • Działamy! Oprócz przekazywania informacji bierzemy udział w kampaniach ekologicznych.

Portal był m.in. organizatorem konkursu ‘Przyroda Ojczysta’ - jednego z największych  przyrodniczych konkursów fotograficznych w Polsce. Miesięcznie portal Ekologia.pl notuje ok. 1,5 mln odsłon.


Nasze statystyki w październiku 2021 roku (według Google Analytics):

   1 550 351   odsłon - liczba wyświetleń naszego portalu w ciągu miesiąca
  714 606
  użytkowników - liczba osób czytających portal Ekologia.pl