O nas
Ekologia.pl - Nowoczesny portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.

Informujemy o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną.

Poruszamy tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promujemy naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, kulturę i sztukę opartą na recyklingu.

Dla Was śledzimy ekologiczne wydarzenia w kraju i na świecie.

Ekologia.pl to skarbnica ciekawostek z kraju i ze świata dotyczących nowoczesnego, ekologicznego budownictwa i alternatywnego wykorzystania energii.

Na łamach portalu promujemy ekologiczne kampanie i akcje tematyczne, udzielamy fachowych konsultacji z różnych dziedzin.

Istniejemy na rynku od 2007 roku i jesteśmy zarejestrowanym tytułem prasowym. Naszymi redaktorami są specjaliści nauk przyrodniczych, ochrony środowiska oraz zdrowej żywności.

  • Piszemy o najnowszych technologiach, zdrowej żywności i akcjach proekologicznych.
  • Propagujemy realne i praktyczne podejście do ochrony środowiska.
  • Integrujemy środowisko ludzi dbających o otaczający nas świat.
  • Działamy! Oprócz przekazywania informacji bierzemy udział w kampaniach ekologicznych.

Portal jest m.in. organizatorem konkursu ‘Przyroda Ojczysta’ - jednego z największych  przyrodniczych konkursów fotograficznych w Polsce.


Nasze statystyki w kwietniu 2020 roku (według Google Analytics):

   3 463 481   odsłon - liczba wyświetleń naszej strony w ciągu miesiąca
  1 442 569
  użytkowników - liczba osób czytających portal Ekologia.pl

Odsłony
 

Unikalni użytkownicy