Dodawaj i przeglądaj ogłoszenia
Szybko i wygodnie!
Start  Ogłoszenia  Inne   Inne   Biuro Rachunkowe Znany Księgowy

Inne / Inne

Biuro Rachunkowe Znany Księgowy

Dodane: 2021-02-21 23:25:32
Aleksandra Lipart
tel. 794515245

Księgujemy firmy produkcyjne oraz handlowe z wielu branż, zatrudniające od kilku do kilkuset pracowników. Zarówno my jak i nasi pracownicy wykonujemy powierzone nam zadania z pełnym zaangażowaniem, do każdego interesanta podchodzimy w sposób indywidualny. Finanse to nasza pasja, dlatego poza usługami księgowymi oferujemy również usługi doradztwa finansowego na wysokim poziomie. Proponujemy usługi księgowe oraz doradcze na najwyższym, eksperckim poziomie i w korzystnej cenie. Nasz personel cechuje biegła znajomość przepisów prawa podatkowego oraz rachunkowości. Gwarantujemy usługi doświadczonych księgowych oraz specjalistów z zakresu finansów oraz rachunkowości. Podczas kontroli nasi klienci jeszcze nigdy nie mieli trudności ani problemów. Świadczy to nie tylko o najwyższej jakości usługach ale także o pełnym profesjonalizmie naszej kadry pracowników. Razem z rozwojem działalności dochodzimy do etapu, kiedy bez należytego wsparcia, działania naszego przedsiębiorstwa będą ograniczone. Wtedy trzeba szukać wsparcia u lepszych od siebie. Zacząć otaczać się ekspertami z doświadczeniem większym od nas. My zagwarantujemy twojej firmie opiekę nad całą dokumentacją. Doświadczenie zdobywaliśmy przez lata, prowadząc indywidualne działalności gospodarcze i przechodząc kolejne stopnie rozwoju naszej spółki. Współpraca między nami a państwa biznesem będzie odbywała się przez naszego indywidualnego księgowego, który zostanie przypisany do twojej dyspozycji. Będzie on prowadził dokumentację państwa firmy, służył poradami, wiedzą i doświadczeniem.

Z zakresu prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego oferujemy: bieżące księgowanie otrzymanych dowodów księgowych, reprezentacja w urzędach skarbowych i zus, opracowanie ewidencji środków trwałych i amortyzacji;
opracowanie rejestrów podatku vat a także sporządzanie oraz składanie deklaracji podatku od towarów i usług, rejestracja działalności gospodarczej i wprowadzanie zmian we wpisie do ceidg, porady w sprawach bieżącej działalności gospodarczej, rozliczenia roczne pitów osób prowadzących firmę. Prowadzimy dla przedsiębiorców również kadry oraz płace a w tym: opracowanie list płac oraz comiesięcznych rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych oraz deklaracji zus, ustalanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych i składek do zus. Nasz zespół pracowników składa się z wielu wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów. Poznaj kilku z nich! Napisz lub zadzwoń do nas.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Imię i nazwisko*
Telefon
Treść wiadomości*
Pasaż zakupowy