Dodawaj i przeglądaj ogłoszenia
Szybko i wygodnie!
Start  Ogłoszenia  Turystyka   Agroturystyka   Wypoczynek blisko przyrody w Poleskim Parku Narodowym

Turystyka / Agroturystyka

Wypoczynek blisko przyrody w Poleskim Parku Narodowym

Cena PLN: 45
Dodane: 2018-08-08 10:43:20
Anna i Grzegorz Gołoś
tel. 504 63 63 53, 507 73 97 33

Agroturystyka Polesie to nowy, stylowy, komfortowy drewniany dom w sercu Poleskiego Parku Narodowego, na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. To miejsce spokojne i kameralne usytuowane wśród poleskich lasów, jezior, łąk, pól i bagien. To ucieczka od zgiełku i pośpiechu. U nas czas płynie wolniej, a śpiew ptaków i szum wiatru umila czas. Tu zawsze jest pięknie:

- wiosną, gdy przyroda budzi się do życia,
- latem, gdy zboże dojrzewa w słońcu,
- jesienią, gdy drzewa mienią się paletą różnorodnych barw,
- i zimą, gdy śnieżny puch otula okolicę.

Tuż obok naszego domu można spotkać i obserwować wiele cennych gatunków zwierząt, w tym łosie, sarny, jelenie, bobry, żurawie, bociany białe i czarne, czaple białe i siwe, dudki, żółwie błotne i wiele, wiele innych. Warto też się wsłuchać w kukanie kukułki, głos bąka, rechotanie żab, muzykę świerszczy, a nocą w pohukiwania sów. Tu przyroda potrafi zawsze zaskakiwać i sprawia, że niesamowite przeżycia są na wyciągnięcie ręki.

W najbliższej okolicy znajduje się kilka jezior z kąpieliskami: Zagłębocze, Piaseczno, Rotcze (Grabniak), Uściwierz, Sumin, Wytyckie oraz kilka pięknych, dzikich jezior w Poleskim Parku Narodowym: Moszne, Długie, Łukie i Karaśne. Do wędrówek zachęcają szlaki piesze, rowerowe, konne oraz ścieżki przyrodnicze z kładkami przez bagna. Przy naszym domu przebiega żółty i czerwony szlak pieszy, szlak konny oraz szlak rowerowy.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

- pokoje (2-osobowe i 3-osobowe) z łazienkami
- łącznie 8-11 miejsc noclegowych

Gwarantujemy komfort za rozsądną cenę! Nasze pokoje wyposażone są w meble drewniane (łóżka, krzesła, stoliki, szafy, szafki), lampki nocne, oświetlenie led. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem i ręcznikami dla Gości.

Cała posesja jest ogrodzona i posiada własne miejsca parkingowe. Udostępniamy również zamykane pomieszczenie na przechowywanie rowerów.

Na miejscu: dookoła lasy, łąki i pola; rowery, kije nordic walking, lornetki, internet, informacja turystyczna, usługi przewodnickie, szlaki turystyczne, plac zabaw dla dzieci, huśtawka ogrodowa, altanka wypoczynkowa i wiele więcej! Dodatkowo w polecamy smaczne domowe i regionalne posiłki w pobliskich restauracjach!

Poleski Park Narodowy za oknem!

Więcej informacji i rezerwacje:
www.polesie.info, www.facebook.com/agroturystykapolesie

e-mail: agroturystyka@polesie.info
tel. 504 63 63 53, 507 73 97 33
adres: Babsk 29B, 22-234 Urszulin

Zapraszamy na wypoczynek blisko przyrody,
w sercu Poleskiego Parku Narodowego!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Imię i nazwisko*
Telefon
Treść wiadomości*
Pasaż zakupowy