Miód spadziowy 400g Karpacki Miś spadź iglasta

Miód spadziowy 400g Karpacki Miś spadź iglasta
Cena: 20.50zł
Oferowany w naszym sklepie zielarskim miód spadziowy to:Miód spadziowy ze spadzi iglastej z pasieki Karpacki Miś w słoiku o pojemności 400g lub 1,2kgProponowany sposób stosowania: rozpuścić łyżkę miodu w połowie szklanki letniej wody i odstawić na 10-12 godzin.
Pić małymi łykami na czczo.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na produkty pszczele, nietolerancja ze strony przewodu pokarmowego, ostra alergia, cukrzycaZawartość netto: 400g lub 1200g (w zależności od wybranej pojemności w opcjach pruduktu powyżej)Pochodzenie surowca: Polska, tereny Beskidu SądeckiegoProducent: Pasieka Karpacki Miś Adam Oracz, StróżeNaturalny miód pszczeli (miód spadziowy również) z czasem ulega procesowi krystalizacji, co świadczy o jego wysokiej jakości.
Czas krystalizacji surowca jest różny dla różnych gatunków miodu i zależy do poziomu poszczególnych, naturalnie występujących w miodzie rodzajów cukrów.
Ponowne podgrzanie miodu do temperatury 42 stopni Celsjusza (nie wyższej) przywróci mu postać płynną i nie spowoduje utraty jego cennych właściwości.
Naturalne miody pszczele z pasieki Karpacki Miś (zlokalizowanej w Stróżach pod Nowym Sączem) są obecne w naszej ofercie od pięciu lat.
W tym okresie spotkaliśmy się z wieloma bardzo pochlebnymi opiniami o produktach pszczelich pasieki Karpacki Miś.
Klienci w szczególności zachwalają wysoką jakość miodów z tej pasieki.
Dzięki wybitnej jakości produkty Karpacki Miś zyskały u nas wielu stałych, powracających konsumentów świadomych, że w trosce o zdrowie nie opłaca się stosować półśrodków w postaci miodów sztucznych, mieszanych lub pochodzących z masowych produkcji przemysłowych.
Najlepszy jest produkt "prosto od pszczoły".
Nie bez znaczenia jest też lokalizacja pasieki.
Stróże, gdzie znajduje się Karpacki Miś, zlokalizowane są w jednaj z dolin Beskidu Nowosądeckiego.
Okoliczne tereny są bujnie porośnięte lasami oraz zróżnicowaną roślinnością z bogactwem kwiatów, typowym dla obsza...

Napisz opinie

Podaj imię:


Napisz opinię: Informacja: HTML nie jest obsługiwany!

Ocena: Złe           Dobre

Przepisz kod widoczny poniżej: