Dzwoniące Cedry Rosji - Władimir Megre

Dzwoniące Cedry Rosji - Władimir Megre
Sklep: Uprawiaj.pl
Uprawiaj.pl

Cena: 35.00zł
Dzwoniące Cedry Rosji - Władimir Megre Księga II pt.: „Dzwoniące Cedry Rosji” (tytuł zbieżny z nazwą całej serii) to kontynuacja historii Autora po spotkaniu z Anastazją oraz dalszy, poszerzony zbiór wyjątkowych otrzymanych od niej informacji.
Anastazja wypowiada się na temat tajemnicy egipskich piramid, przeznaczenia starożytnych dolmenów, podaje metodę uzyskiwania wysoce leczniczego oleju cedrowego, mówi o warunkach koniecznych dla zaistnienia uzdrowienia nie tylko ciała fizycznego, ale także i duszy.
Księga II przedstawia tło, jak doszło do napisania „Anastazji”, oferuje głębszą eksplorację tematów poruszanych w Księdze I, w tym świadomego i celowego kontaktu ze światem roślinnym.
O pierwszej księdze i o całej serii Księga I z serii książek „Dzwoniące Cedry Rosji” autorstwa Władimira Megre to "Anastazja".
To poruszająca serca i umysły historia spotkania Autora z Anastazją – kobietą żyjącą w głębi syberyjskiej tajgi i posiadającą unikalną wiedzę na temat fizycznych oraz duchowych praw szczęśliwego życia, właściwego stosunku do Natury, dzieci, drugiego człowieka oraz wszystkiego, co żyje i istnieje we Wszechświecie.
Wypowiadane przez Anastazję treści są wyjątkowe i według powszechnych opinii nie znajdują sobie analogii w świecie.
Anastazja odsłania przed nami wiedzę, o której ludzkość zapomniała w swoim pośpiechu, a która to wiedza drzemie w każdym z nas od Praźródeł i czeka aby rozkwitnąć, aby uczynić nas szczęśliwymi ludźmi.
Anastazja, jak nikt inny dotychczas, ukazuje możliwości człowieka, jego twórczy potencjał, zdolności oraz umiejętności przynależne nam od zarania dziejów.
Bohaterka książek Władimira Megre przedstawia Czytelnikowi uniwersalną i, jak twierdzi, niezawodną metodę na uzdrowienie wszelkich możliwych chorób i dolegliwości ciała i ducha.
Prezentuje metodę na wychowanie genialnego dziecka, porusza kwestie damsko-męskie, żywieniowe, odpowiada na odwieczne pytania o sens życia i przeznaczenia człowi...

Napisz opinie

Podaj imię:


Napisz opinię: Informacja: HTML nie jest obsługiwany!

Ocena: Złe           Dobre

Przepisz kod widoczny poniżej: