Mleko wielbłądzie w proszku 350g

Mleko wielbłądzie w proszku 350g
Cena: 191.00zł
Mleko wielbłądzie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich to alternatywa dla osób dbających o zdrowie, kobiet w ciąży i okresie laktacji, ale nie tylko.
Badania potwierdzają jego skuteczność u pacjentów z:
– alergią na mleko krowie
– chorobami autoimmunologicznymi
– cukrzycą
– zapaleniem wątroby
– nietolerancją laktozy
– infekcjami
– autyzmem

Mleko wielbłądzie jako jedyne z dostępnych mlek (krowiego, owczego czy koziego) nie zawiera β-laktoglobuliny, a to właśnie ona ma przede wszystkim działanie alergizujące.
Co więcej: badania wykazują, że regularne picie mleka wielbłądziego redukuje objawy alergii nie tylko na mleko krowie, ale także na inne pokarmy.
Mleko wielbłądzie jest idealnym źródłem wapnia, lepszym nawet niż mleko krowie.
Co więcej, w porównaniu z nim, zawiera 10 razy więcej żelaza i 3 razy więcej witaminy C.
Jest też dobrym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych.
Stosując mleko wielbłądzie jako zamiennik mleka krowiego absolutnie nie trzeba dodatkowo suplementować wapnia, co jest szczególnie ważne zwłaszcza u dzieci.
Mleko wielbłądzie jest najbliższe składem do mleka kobiecego, jest zatem najbardziej korzystne dla małych dzieci jako alternatywa do mleka krowiego.
Mleko wielbłądzie jest znakomitą alternatywą również dla dorosłych pacjentów z atopowym zapaleniem skóry lub innymi dolegliwościami związanymi z alergią na białka mleka krowiego.
Warto również wiedzieć, że mleko wielbłądzie ma 50% mniej tłuszczu niż mleko krowie, a jego regularne stosowanie pomaga obniżyć poziom cukru we krwi.
Mleko wielbłądzie to nie tylko alternatywa w przypadku alergii, ale przede wszystkim to prozdrowotny napój, który może być pomocny w terapii autyzmu, cukrzycy, alergii i nietolerancji.
Z uwagi na dużą zawartość wapnia, witamin i innych związków mineralnych, mleko wielbłądzie wspomaga rozwój zdrowych kości, paznokci, włosów, zębów i skóry.
Stosowanie: W celu przygotowania mleka należy roz...

Napisz opinie

Podaj imię:


Napisz opinię: Informacja: HTML nie jest obsługiwany!

Ocena: Złe           Dobre

Przepisz kod widoczny poniżej: