Oceń stronę
Ocena: 4.2
Park przypałacowy w Pławniowicach, fot. Lestat (Jan Mehlich)/Wikipedia Creative Commons

Sonda

Czy dezynfekujesz dom/mieszkanie w trosce o zdrowie domowników?

W weekend będzie dość pogodnie, jedynie w niedzielę może nastąpić pogorszenie pogody. Lekko się ociepli, jak zapowiadają synoptycy – z  dnia na dzień temperatura będzie rosła. 


Sobota

W sobotę będzie więcej chmur niż w piątek, ale za to lekko się ociepli. Największe zachmurzenie wystąpi na krańcach północno-zachodnich Polski, tam też może przelotnie popadać. Na pozostałym obszarze kraju w miarę pogodnie. Temperatura maksymalna od 13 st. C na wschodzie, 14 w centrum i na wybrzeżu, do 15 st. C na krańcach południowych Polski. Wiatr słaby i umiarkowany,  przeważnie południowy.

Niedziela


W niedzielę pogoda się nieco pogorszy – na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie duże i umiarkowane. Jedynie mieszkańcy Białegostoku mogą liczyć na niewielkie przejaśnienia. Na krańcach zachodnich i północnych Polski miejscami przelotne opady. Temperatura na przeważającym obszarze kraju do  13,14 st. C. Najcieplej na krańcach południowych – tam termometry wskażą 15 st. C. Wiatr słaby, na północy – umiarkowany, z kierunków zachodnich.