Prognoza pogody na weekend (15 – 17 listopada 2013 r.)

Oceń stronę
Ocena: 4.5

Piątek


Prognoza pogody na 15 listopada przynosi nam dobre informacje. W piątek czeka nas bezdeszczowa pogoda, choć bardzo chłodna. W całej Polsce będzie sporo przejaśnień i niewielkie zachmurzenie. Tylko w niektórych miejscach chmur może nieco przybyć, ale nie powinny one przynieść deszczu. Jedynie na Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie mogą pojawić się słaby opady mżawki. Będzie chłodno – na przeważającym obszarze temperatury będą oscylowały w okolicach 5-6 st. C. Wiatr słaby, z kierunków zmiennych.

Sobota

W sobotę 17 listopada pogoda nie przyniesie nam większych zmian w stosunku do dnia poprzedniego. Na przeważającym obszarze kraju padać nie będzie, a na niebie będzie pojawiać się jesienne słońce. Na najlepszą pogodę mogą liczyć mieszkańcy południowej części Polski. Z kolei niewielkie, przelotne opady mogą pojawić się na krańcach północno-wschodnich kraju. Temperatura na przeważającym obszarze kraju będzie oscylowała w okolicach  6-7s t. C st. C. Najcieplej będzie na południu kraju. W tych rejonach temperatury wyniosą 8-9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy dość silny – z kierunków zachodnich.

Niedziela

Pogoda w niedzielę będzie nieco kapryśna. Front atmosferyczny przyniesie opady na północy Polski. Tam pochmurna i deszczowa pogoda utrzyma się przez większość dnia. Natomiast pogoda na pozostałym obszarze Polski będzie zdecydowanie przyjemniejsza. Niebo będzie co prawda spowite chmurami, ale padać nie powinno. Będzie nieco cieplej niż w poprzednich dniach. Temperatura maksymalna od 6-7 st. C na wybrzeżu i w centrum kraju , do 10-11 st. C na krańcach południowych Polski. Wiatr słaby, z kierunków zmiennych.