Jesteś tutaj:

Jawor, Polska - pogoda . Prognoza pogody dla Jawora.

Wtorek, 27 lutego 2024 Wschód słońca: 6:43 Zachód słońca: 17:32
Noc (2300 - 500)
całkowite zachmurzenie
8°C
1013hPa
9km/h, północny
0mm
Rano (500 - 1100)
całkowite zachmurzenie
4°C
1013hPa
9km/h, północny
0mm
Południe (1100 - 1700)
całkowite zachmurzenie
10°C
1013hPa
9km/h, północny
0mm
Wieczór (1700 - 2300)
całkowite zachmurzenie
8°C
1015hPa
5km/h, północ.-zach.
0mm

Oceń stronę:
4.3 z 5 / głosów 5
Jawor

Jawor – miasto w Polsce położone w województwie dolnośląskim, w powiecie jaworskim, w gminie Jawor.

Powierzchnia*: 18.80 km²
Liczba ludności*: 24 096

* Powierzchnia i ludność w przekroju terytorialnym w 2013 r.

Jawor, Polska – pogoda. Prognoza pogody dla Jawora

Na portalu Ekologia.pl jest dostępna aktualna pogoda dla Jawora – zarówno godzinowa, jak i długoterminowa. Nasza strona na bieżąco udostępnia szczegółowe informacje dotyczące warunków atmosferycznych panujących w danym regionie. Jesteśmy bardzo pomocni przy ustalaniu planów wakacyjnych, jak i na co dzień. Współpracujemy z najlepszymi stacjami pomiarowymi z kraju, przez co prognozy, które tutaj znajdziesz, przeważnie się sprawdzają. Odwiedzaj nas regularnie, a już zawsze będziesz przygotowany na nadchodzącą aurę.

Codziennie publikujemy bieżące prognozy godzinowe i długoterminowe, które przydają się o każdej porze roku! Nie ważne czy chcesz dowiedzieć się na temat przewidywanych opadów deszczu, czy nadchodzących upałów, na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz. Pogodę warto sprawdzać regularnie, może bowiem zmienić się pod wpływem frontów meteorologicznych przemieszczających się nad Polską. Dodaj stronę Ekologia.pl na stronę główną, a dodatkowo poznasz aktualności z kraju i ze świata i przeczytasz ciekawe publikacje z dziedziny środowiska, czy lifestylu.


Pogoda w Jaworze dla kierowców


Do poruszania się po mieście używasz auta? W takim razie dowiedz się, jaka pogoda będzie jutro w Jaworze! Na stronie znajdziesz prognozy godzinowe oraz długoterminowe, które przydadzą się każdemu kierowcy. Dzięki publikowanym u nas informacjom nie dasz się zaskoczyć wzmożonemu ruchowi na drodze, który przeważnie skutkuje spóźnieniem do pracy. W końcu w deszczowe i mroźne dni wiele osób przesiada się z komunikacji miejskiej do samochodu. Sprawdzając warunki atmosferyczne, jakie mają panować następnego dnia, wstaniesz odpowiednio wcześnie i dojedziesz punktualnie do miejsca docelowego.

Na stronie znajdziesz też specjalną sekcję dla kierowców wybierających się w dłuższą podróż. Musisz tylko wprowadzić miejsce startowe i docelowe, a także dokładną datę, a wyświetli Ci się prognoza pogody godzinowa dla poszczególnych etapów Twojej trasy! W końcu warunki atmosferyczne w dwóch miastach oddalonych od siebie o kilkadziesiąt kilometrów mogą się znacznie różnić. A brak przygotowania na intensywne opady deszczu czy przymrozki może spowodować niebezpieczne sytuacje na drodze.

Pogoda długoterminowa dla Jawora


Oprócz standardowej pogody godzinowej, na stronie publikujemy również prognozy długoterminowe. Informacje dotyczące warunków atmosferycznych w przyszłych tygodniach przydają się bez względu na porę roku. Kiedy wyczekujesz wiosny lub lata, pierwszych opadów śniegu w roku czy po prostu chcesz wiedzieć, na jaki weekend zaplanować wyjazd w plener – mamy dla Ciebie wszystkie potrzebne dane! Udostępniamy pomiary stacji meteorologicznych w zakresie:
•    prędkości i kierunku wiatru,
•    opadów atmosferycznych,
•    temperatury dziennej i nocnej,
•    ciśnienia powietrza.

Ostatnia informacja jest przydatna w szczególności dla meteopatów. Problem z zachowaniem koncentracji, obniżonym samopoczuciem i podenerwowaniem występuje u wielu ludzi w dniach wysokiego ciśnienia atmosferycznego. Sprawdzając pogodę długoterminową, a także godzinową możesz odpowiednio wcześniej dowiedzieć się o zmianie aury, przez co lepiej przygotujesz siebie oraz otoczenie na ewentualne niedogodności z tym związane.

Aktualna pogoda na każdą porę roku


Jeśli przygotowujesz się na otwarcie sezonu letniego w swoim ogrodzie, z pewnością zainteresuje Cię długoterminowa prognoza pogody dla Jawora! Z odpowiednim wyprzedzeniem poinformujemy Cię o tym, w jakich dniach będzie ciepło i słonecznie, przez co organizacja grilla w plenerze zakończy się pełnym sukcesem. Przewidywania meteorologiczne przydają się także przy planowaniu wakacji w innym kraju, mamy bowiem dla Ciebie dane dotyczące różnych miast w Europie czy na świecie.

Aktualne prognozy pogody godzinowe i długoterminowe cieszą się popularnością także w okresie zimowym. W końcu wiele osób chce zaplanować wyjazd w góry na narty lub snowboard, czy też organizować weekendowe wyjście na sanki z małymi dziećmi. Niestety obecnie opady śniegu w Polsce są stosunkowo skromne, dlatego tym bardziej warto upewnić się, czy w danym regionie i terminie będą występować.

Prognoza pogody dla wędkarzy


Łowienie ryb to hobby, które ma w naszym kraju wielu zwolenników. Jeśli jesteś jednym z nich, to sprawdź koniecznie aktualną pogody dla wędkarzy z Jawora! Przygotowaliśmy prognozy godzinowe i długoterminowe, w których znajdziesz informacje dotyczące brania ryb danego dnia. W końcu zachowanie zwierząt słodkowodnych jest w dużej mierze uzależnione od warunków atmosferycznych, a zwłaszcza nagłych zmian ciśnienia i temperatury powietrza.

Krótko- i długoterminowa prognoza pogody dla wędkarzy przygotowywana jest przez sprawdzone stacje meteorologiczne, dlatego możesz na niej polegać. Najlepsze warunki na połowy występują przeważnie w dniach poprzedzonych intensywnymi opadami deszczu, które zwiększają aktywność zwierząt wodnych. Z kolei w momencie nagłego obniżenia lub podwyższenia ciśnienia atmosferycznego branie ryb jest bardzo słabe, więc lepiej zaplanować wyprawę nad wodę w innym terminie.