Jesteś tutaj:

Łuków, Polska - pogoda . Prognoza pogody dla Łukowa.

Piątek, 31 marca 2023 Wschód słońca: 6:07 Zachód słońca: 19:02
Noc (2300 - 500)
umiarkowane opady deszczu
8°C
1006hPa
22km/h, połud.-zach.
5mm
Rano (500 - 1100)
umiarkowane opady deszczu
8°C
1005hPa
22km/h, zachodni
5mm
Południe (1100 - 1700)
umiarkowane opady deszczu
13°C
1003hPa
19km/h, zachodni
5mm
Wieczór (1700 - 2300)
umiarkowane opady deszczu
10°C
1001hPa
10km/h, południowy
5mm

Oceń stronę:
4.6 z 5 / głosów 4
Łuków

Łuków – miasto w Polsce położone w województwie lubelskim, w powiecie łukowskim, w gminie Łuków.

Powierzchnia*: 35.75 km²
Liczba ludności*: 30 827

* Powierzchnia i ludność w przekroju terytorialnym w 2013 r.

Łuków, Polska – pogoda. Prognoza pogody dla Łukowa

Myślisz o weekendowym wyjeździe do Łukowa? Planujesz wakacyjny pobyt i potrzebujesz sprawdzonych informacji o warunkach atmosferycznych, jakie zastaniesz na miejscu? A może po prostu mieszkasz w województwie lubelskim i poszukujesz godnego zaufania serwisu udostępniającego prognozę pogody dla Twojego miasta? Niezależnie od pobudek, którymi się kierujesz, zachęcamy do zapoznania się z regularnie aktualizowanymi i czytelnie przedstawionymi danymi meteorologicznymi. Postaw na rzetelne prognozy, by być zawsze przygotowanym na wyzwania, jakie rzuci Ci godzinowa bądź długoterminowa pogoda w Łukowie!

Pogoda w Łukowie – precyzyjne i czytelne prognozy


W mieście oprócz mieszkańców można spotkać także turystów. I to zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Zlokalizowana w województwie lubelskim miejscowość jest świetnym punktem wypadowym dla osób kochających aktywną turystykę i rekreację, jednak aby w pełni cieszyć się tym, co oferuje lubelska przyroda, trzeba trafić na dobrą aurę.

W mieście znajduje się świetnie wyposażony ośrodek rekreacyjny z otwartymi basenami i zjeżdżalniami, więc chcąc się tam wybrać, warto sprawdzić pogodę godzinową, dzięki której trafisz na najlepsze warunki atmosferyczne. Również w perspektywie długoterminowej na naszej stronie zobaczysz przewidywany stopień zachmurzenia, skontrolujesz prognozowaną temperaturę i, co najważniejsze, zweryfikujesz, czy nie zanosi się na opady bądź powszechne w lecie gwałtowne burze.

Pogodę w mieście warto też sprawdzić, gdy wybierasz się na popularne w tej okolicy przejażdżki rowerowe po świetnie wykończonych trasach lub udajesz się zwiedzić Rezerwat Jata, okoliczne muzea czy wielowiekowe sanktuaria – z naszą prognozą sprawnie stworzysz optymalny plan wycieczki lub zmienisz pierwotne założenia, jeśli okaże się, że prognoza godzinowa na dany dzień nie wróży nic dobrego.

Z profesjonalnie opracowanych danych dotyczący pogody długoterminowej możesz skorzystać w sezonie zimowym. To konieczne choćby przed wyjazdem na oddalony o niecałe 30 km od miasta stok narciarski. Zanim skupisz się na zabawie, sprawdź, jakie warunki meteorologiczne panują. Pomoże Ci to podczas dobierania odpowiedniej odzieży czy dodatkowych akcesoriów w perspektywie długoterminowej.

Łuków – pogoda godzinowa i długoterminowa


Jak więc widać, z godzinowej i długoterminowej prognozy pogody dla Łukowa warto skorzystać, planując szereg rekreacyjnych aktywności. Z naszego serwisu informacje czerpią również mieszkańcy miasta, którzy chcą wiedzieć, na jakie warunki meteorologiczne się przygotować. Ułatwia to realizację najprostszych czynności, takich jak przygotowanie stroju dla dziecka na kolejny dzień do szkoły, zrobienie zakupów czy wykonanie prac ogrodowych na działce.

Nasze godzinowe i długoterminowe prognozy pogody wyróżniają się wysoką sprawdzalnością, ponieważ są tworzone na bazie pomiarów pochodzących z zaawansowanych urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować użytkownikom jak najbardziej komfortową obsługę strony. Z tego względu wszystkie dane meteorologiczne przedstawiamy w formie opisowej i graficznej. Dzięki temu możesz skorzystać z prognozy na szybko, będąc już poza domem, na przykład na rynku w Łukowie.

Staranne pogrupowanie danych pozwala wygodnie sprawdzić, jaka pogoda godzinowa lub dzienna będzie panowała w interesującym Cię czasie. Zakres aktualizowanych na bieżąco parametrów jest bardzo szeroki. Na stronie dostępne są informacje o temperaturze we wszystkich częściach dnia, ciśnieniu atmosferycznym czy wietrze i jego kierunku oraz prędkości. W panelu graficznym publikujemy prognozy dotyczące opadów i ich ilości, w związku z czym zawsze wiesz, czy warto wziąć ze sobą parasol albo po prostu zmienić plany – nawet te bardziej odległe. To możliwe, ponieważ prócz przewidywań godzinowych pogody oferujemy także przewidywania prognozy długoterminowej, z której korzystają turyści i okoliczny rolnicy czy kierowcy firm transportowych. Oprócz standardowych danych publikujemy inne przydatne informacje, jak na przykład:
•    godzinę wschodu i zachodu Słońca,
•    podstawowe dane geolokalizacyjne,
•    średnie z miesięcznych pomiarów temperatur w mieście,
•    szczegółową prognozę dla okolicznych miejscowości.

Pogoda w Łukowie – praktyczne pomiary meteorologiczne


Wychodząc naprzeciw rozmaitym potrzebom osób mieszkających w Łukowie lub odwiedzających to miasto, proponujemy sprofilowane prognozy pogody krótko- (np. godzinowej) i długoterminowej uwzględniające indywidualne wymagania określonych grup społecznych. Mowa tu m.in. o kierowcach, którzy mogą skorzystać z interaktywnej mapy i panelu dającego szansę na dokładne zaplanowanie podróży, biorąc pod uwagę przewidywane warunki atmosferyczne. To świetne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo podróży.

Równie ciekawe informacje mamy dla miłośników wędkarstwa, którzy prócz podstawowych danych meteorologicznych potrzebują także wskazówek pozwalających precyzyjnie określać aktywność ryb, żeby maksymalizować skuteczność swoich połowów. Właśnie takie porady można znaleźć w naszym serwisie. Zachęcamy do jego regularnego odwiedzania mieszkańców Łukowa, a osoby wybierające się do tego miasta zapraszamy do sprawdzania prognoz godzinowych lub długoterminowych przed podróżą!