Jesteś tutaj:

Brzesko, Polska - pogoda . Prognoza pogody dla Brzeska.

Niedziela, 02 kwietnia 2023 Wschód słońca: 6:11 Zachód słońca: 19:10
Noc (2300 - 500)
deszcz ze śniegiem
7°C
1006hPa
11km/h, zachodni
4mm
Rano (500 - 1100)
deszcz ze śniegiem
7°C
1009hPa
6km/h, północ.-zach.
4mm
Południe (1100 - 1700)
deszcz ze śniegiem
5°C
1013hPa
22km/h, północ.-zach.
4mm
Wieczór (1700 - 2300)
deszcz ze śniegiem
3°C
1018hPa
16km/h, północ.-zach.
4mm

Oceń stronę:
4.2 z 5 / głosów 5
Brzesko

Brzesko – miasto w Polsce położone w województwie małopolskim, w powiecie brzeskim, w gminie Brzesko.

Powierzchnia*: 11.83 km²
Liczba ludności*: 17 193

* Powierzchnia i ludność w przekroju terytorialnym w 2013 r.

Brzesko, Polska – pogoda. Prognoza pogody dla Brzeska

Dowiedz się, jaka jest aktualna prognoza pogody dla Brzeska, i bądź gotowy na nagłe zmiany w Twoim regionie. Na portalu Ekologia.pl możesz zawsze sprawdzić bieżące ustalenia meteorologiczne dla Twojego miasta, a także dla dowolnego regionu w kraju czy na świecie, który pragniesz odwiedzić niebawem. Dzięki szczegółowym informacjom dotyczącym przewidywanych opadów deszczu lub przymrozków lepiej zaplanujesz następny dzień, a przede wszystkie dostosujesz szykowane na jutro do przewidywanych warunków atmosferycznych.

Ekologia.pl to świetne miejsce na sprawdzenie pogody krótko- i długoterminowej, jeśli zależy Ci na dokładnych informacjach. Na portalu publikujemy prognozy otrzymane od zaufanych stacji meteorologicznych, które mogą się pochwalić dużą dokładnością swoich pomiarów. Tutaj znajdziesz przewidywane warunki atmosferyczne na jutro czy na następny tydzień, w których znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące:

•    ciśnienia i temperatury powietrza,
•    opadów deszczu lub śniegu,
•    prędkości i kierunku wiatru.Aktualna prognoza pogody – Brzesko


Na pewno nieraz zdarzyło Ci się wyjść z domu w słoneczny dzień bez parasola, po czym niespodziewana ulewa zniszczyła Twoją kreację i dobre samopoczucie. Niestety nagłe załamanie pogody zdarza się stosunkowo często, na szczęście dzięki pomiarom stacji meteorologicznych można przewidzieć je z dużą dokładnością. Z tego powodu warto śledzić codziennie prognozy dla Twojego regionu, bez względu na porę roku. Taki zwyczaj pozwoli w porę dobrać odpowiedni ubiór do pracy, a tym samym uchroni Cię przed przewianiem lub przegrzaniem.

Na Ekologia.pl podajemy prognozy długoterminowe i godzinowe, lecz nie tylko! Mamy również specjalne działy dotyczące ustaleń meteorologicznych dla kierowców czy wędkarzy. W przypadku obu tych grup warunki atmosferyczne mają bardzo duże znaczenie. W końcu branie ryb uzależnione jest od m.in. opadów atmosferycznych, podobnie jak korki w mieście. Z nami przygotujesz się na każdą ewentualność i już nie dasz się zaskoczyć gwałtownym załamaniem pogody, które pokrzyżuje Twoje plany na weekend.

Prognoza długoterminowa dla Brzeska


Dużą popularnością wśród naszych czytelników cieszy się także pogoda długoterminowa dla Brzeska. Taka prognoza obejmuje okres najbliższych 15 dni i wyróżnia się optymalną dokładnością. Jednak warto pamiętać, że ustalenia stacji meteorologicznych nigdy nie będą zgadzać się w stu procentach. Obecnie przewidywania warunków atmosferycznych opierają się na pomiarach pochodzących z różnych części Polski. Jednak wskutek nagłych zmian warunków atmosferycznych w danym regionie przewidywania meteorologów mogą okazać się mniej precyzyjne.

W przypadku długoterminowych prognoz pogody podajemy wszystkie dane, jakich możesz potrzebować. Jeśli szykujesz się na imprezę plenerową w trakcie majówki, przydadzą Ci się ustalenia dotyczące opadów deszczu czy temperatury powietrza.

Przygotowując się na ferie zimowe w górach, powinieneś ustalić, czy w określonym terminie i regionie spadnie śnieg. A może jesteś meteopatą? W takim razie przewidywania meteorologów dotyczące ciśnienia atmosferycznego na pewno okażą się dla Ciebie bardzo przydatne.

Prognoza pogody na weekend dla Brzeska


Kiedy kończy się intensywny tydzień w pracy lub w szkole, z pewnością szykujesz plan na nadchodzący weekend! Na początek jednak lepiej sprawdzić, jaka będzie pogoda w Brzesku w sobotę i niedzielę. Ustalenia meteorologów pomogą Ci zdecydować, czy warto wyjść na dłuższy, poobiedni spacer z rodziną, czy może lepiej zaszyć się w domu i obserwować padający deszcz zza szyby. W przypadku wyjazdu w plener nie warto liczyć na łut szczęścia. Znacznie lepiej jest sprawdzić długoterminowe prognozy z odpowiednim wyprzedzeniem.

Nawet jeśli nie wybierasz się nigdzie z domu w ten weekend, prognoza pogody na sobotę i niedzielę może Ci się przydać. Jeśli okaże się, że te dni mają być słoneczne i pozbawione opadów, warto zaplanować wietrzenie mieszkania czy nawet mycie okien. Zwłaszcza po długich, zimowych miesiącach realizacja tego typu zadań jest ważna i możesz się na to przygotować z wyprzedzeniem, dzięki długoterminowym ustaleniom stacji meteorologicznych.

Pogoda dla Brzeska – bądź na bieżąco!


Zachęcamy do odwiedzania naszego portalu regularnie, dzięki czemu zawsze będziesz gotowy na nagłe załamanie pogody! Aktualna prognoza dla Brzeska czy innego miasta w kraju pomoże Ci w wielu sytuacjach. Z ustaleń meteorologów dowiesz się, czy powinieneś jutro spodziewać się opadów śniegu i przymrozków i w razie czego wstaniesz o 15 minut wcześniej, aby odszronić samochód i przygotować go do drogi. Informacje długoterminowe przydadzą się na planowane wakacje, ferie czy wyjazd majówkowy, dlatego warto poznać je odpowiednio wcześnie.

Na Ekologia.pl znajdziesz aktualne prognozy pogody dla Polski i dla świata, które są na bieżąco aktualizowane i wyróżniają się dużą dokładnością. Jednak ustalenia meteorologiczne to nie wszystko – mamy dla Ciebie też wiele innych, interesujących publikacji dotyczących zdrowia, środowiska i codziennego życia.