Jesteś tutaj:

Kartuzy, Polska - pogoda . Prognoza pogody dla Kartuz.

Poniedziałek, 08 sierpnia 2022 Wschód słońca: 5:12 Zachód słońca: 20:33
Noc (2300 - 500)
słabe opady deszczu
11°C
1024hPa
7km/h, połud.-zach.
0mm
Rano (500 - 1100)
słabe opady deszczu
17°C
1024hPa
7km/h, północ.-zach.
0mm
Południe (1100 - 1700)
słabe opady deszczu
20°C
1024hPa
11km/h, północ.-wsch.
0mm
Wieczór (1700 - 2300)
słabe opady deszczu
16°C
1025hPa
10km/h, wschodni
0mm

Oceń stronę:
3.6 z 5 / głosów 6
Kartuzy

Kartuzy – miasto w Polsce położone w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Kartuzy.

Powierzchnia*: 6.80 km²
Liczba ludności*: 15 007

* Powierzchnia i ludność w przekroju terytorialnym w 2013 r.

Kartuzy, Polska – pogoda. Prognoza pogody dla Kartuz

Informacje publikowane na stronach portalu Ekologia.pl są profesjonalnie pozyskiwane i szczegółowo opracowywane, a w związku z tym sprawdzalne i wiarygodne. Tak samo jest w przypadku miasta Kartuzy. Znajdziesz tutaj kompletne dane meteorologiczne, które przedstawiamy w czytelny i nowoczesny sposób, co umożliwia zapoznanie się z komunikatami już w kilka chwil. Ponadto nasz serwis wyróżnia kompleksowość – oferujemy prognozy pogody godzinowe, dzienne, tygodniowe i długoterminowe, a także specjalistyczne panele z informacjami dla kierowców i wędkarzy.

Godzinowa i długoterminowa prognoza pogody dla Kartuz


Miejscowość zlokalizowana w województwie pomorskim uważana jest za świetny punkt wypadowy dla osób, które pragną podróżować po ścieżkach Kaszubskiego Parku Krajobrazowy czy pozwiedzać muzea i zabytki. Wszystkie te atrakcje jawią się niezwykle ciekawie i przyciągają żądnych przygód turystów, ale tracą blask w pochmurne i deszczowe dni. Dlatego tak ważne jest, aby podczas wyjazdu trafić na dobrą pogodę. Czy jednak warto jednak liczyć na szczęście? Lepiej świadomie podejmować decyzje na podstawie wiarygodnych prognoz godzinowych, dziennych i długoterminowych zgromadzonych w naszym serwisie.

Dzięki udostępnianym na stronie danym meteorologicznym zaplanujesz wyjazd z długim wyprzedzeniem i wybierzesz okres, w którym będzie można liczyć na dużo Słońca, bezwietrzne dni i optymalne temperatury powietrza. W tym celu skorzystaj z długoterminowej prognozy pogody dla Kartuz obejmującej najbliższe 15 dni bądź zdaj się na nasze archiwum. Znajdziesz w nim na przykład średnie temperatury dla wszystkich miesięcy. Jeśli lubisz wędrować czy zwiedzać w upalne dni, wybierz czerwiec, lipiec lub sierpień. Natomiast w sytuacji, gdy preferujesz niższe temperatury, rozważ wycieczkę w maju bądź wrześniu.

Nasz serwis spełnia potrzeby osób poszukujących wyjątkowo szczegółowej prognozy pogody na najbliższy czas. Na bieżąco publikujemy zapowiedzi pogodowe:
•    godzinowe,
•    dzienne,
•    weekendowe,
•    tygodniowe (długoterminowe).

Umożliwią Ci one zorganizowanie udanego wypadu w sobotę czy niedzielę lub ułatwią zaplanowanie dłuższego urlopu. Jeżeli z kolei już teraz znajdujesz się w mieście, zapoznaj się z aktualizowaną na bieżąco godzinową prognozą pogody na dzisiaj i jutro zawierającą informacje o przewidywanych: temperaturze, sile wiatru, ciśnieniu atmosferycznym i ewentualnych opadach deszczu. Niezwykle istotne w planowaniu wycieczek mogą okazać się także komunikaty informujące o godzinach wschodów i zachodów Słońca. Sprawdź te dane, a jeśli jesteś turystą, polecamy wybrać się na szczyt Wieżyca, który jest najwyższym wzniesieniem na całym obszarze tworzącym Nizinę Środkowoeuropejską. Na samej górze zbudowana jest wieża widokowa, z której można podziewać zachód Słońca, jeżeli pozwala na to pogoda w Kartuzach. Długoterminowa i godzinowa prognoza publikowana w naszym serwis umożliwi Ci jej sprawdzenie.

Prognoza pogody dla kierowców i wędkarzy


Miasto otoczone jest z wielu stron mniejszymi i większymi jeziorami przyciągającymi osoby pasjonujące się łowieniem ryb. Wychodząc naprzeciw potrzebom tej grupy, regularnie publikujemy specjalne komunikaty dla wędkarzy. Aby połów był efektywny i przyjemny, słoneczna pogoda to za mało – równie ważne są fazy księżyca czy inne wskaźniki atmosferyczne decydujące o aktywności bytowania poszczególnych gatunków ryb.

Kartuzy to świetna lokalizacja również dla osób, które poszukują pięknej pogody i ciszy oraz spokoju, a jednocześnie marzą o odpoczynku na nadmorskiej plaży. Nie bez przyczyny o tym wspominamy, ponieważ miasto leży w niedalekim sąsiedztwie typowo nadbałtyckich miejscowości. Wystarczy niecała godzina jazdy samochodem, żeby znaleźć się w centralnej części Trójmiasta czy na sopockim molo. Jeżeli planujesz odwiedzić Sopot czy Gdańsk, skorzystaj z opracowanej przez naszych meteorologów i programistów prognozy pogody godzinowej i długoterminowej dla kierowców. Warunki atmosferyczne nad polskim morzem bywają zmienne, a nasz serwis pomoże Ci przygotować się na każdą ewentualność. Kliknij odpowiednią zakładkę, a następnie wpisz miejsce startu podróży oraz punkt docelowy i wyszukaj trasę. Po kilku sekundach zobaczysz mapę z wyznaczoną drogą, a poniżej szczegółowe informacje meteorologiczne dotyczące danego odcinka.

Wiarygodne prognozy dla mieszkańców Kartuz


Do korzystania z naszych profesjonalnych i godnych zaufania prognoz pogody godzinowych i długoterminowych zachęcamy zarówno turystów, jak i mieszkańców. Posługując się czytelnymi i kompleksowo opracowanymi danymi meteorologicznymi, łatwiej jest komfortowo funkcjonować, unikając niekorzystnych warunków atmosferycznych czy zawczasu przygotowując się na ich nadejście. Wiele z publikowanych informacji decyduje o bezpieczeństwie, wygodzie i pozwala na skuteczne realizowanie czynności poza domem, ale też przesądza po prostu o samopoczuciu człowieka. Mowa tu na przykład o wysokich temperaturach zwiastujących nadejście upałów czy gwałtownych skokach ciśnienia atmosferycznego, które dają się we znaki osobom starszym czy meteopatom. Sprawdź, jaka jest prognoza pogody godzinowa i długoterminowa dla Kartuz i przygotuj się na każdą aurę!