Jesteś tutaj:

Wolsztyn, Polska - pogoda . Prognoza pogody dla Wolsztyna.

Sobota, 23 września 2023 Wschód słońca: 6:43 Zachód słońca: 18:52
Noc (2300 - 500)
słabe opady deszczu
13°C
1013hPa
22km/h, zachodni
1mm
Rano (500 - 1100)
słabe opady deszczu
13°C
1013hPa
22km/h, zachodni
1mm
Południe (1100 - 1700)
słabe opady deszczu
17°C
1013hPa
22km/h, zachodni
1mm
Wieczór (1700 - 2300)
słabe opady deszczu
16°C
1016hPa
8km/h, zachodni
1mm

Oceń stronę:
4.4 z 5 / głosów 4
Wolsztyn

Wolsztyn – miasto w Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskim, w gminie Wolsztyn.

Powierzchnia*: 4.78 km²
Liczba ludności*: 13 662

* Powierzchnia i ludność w przekroju terytorialnym w 2013 r.

Wolsztyn, Polska – pogoda. Prognoza pogody dla Wolsztyna

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka jest aktualna prognoza pogody dla Wolsztyna, jesteś w odpowiednim miejscu! Na Ekologia.pl publikujemy bieżące ustalenie meteorologów dotyczące nie tylko Twojej okolicy, ale też pozostałych regionów Polski i świata. Prezentujemy warunki atmosferyczne w wersji krótko- i długoterminowej, dzięki którym dowiesz się, jakie ubranie przygotować na jutro do pracy. Śledząc nas systematycznie, zawsze będziesz gotowy na niespodziewane opady czy porywiste wiatry o każdej porze roku.

Pogoda dla Wolsztyna


Na stronie naszego portalu pojawia się pogoda długoterminowa, a także godzinowa, więc na pewno znajdziesz informacje, których poszukujesz. Publikujemy szczegółowe dane dotyczące przewidywanych warunków atmosferycznych dla Twojego regionu, pochodzące od najlepszych stacji meteorologicznych w kraju. Dzięki temu podawane przez nas prognozy wyróżniają się dużą dokładnością, dlatego możesz na nas polegać. Na stronie udostępniamy informacje na temat:
•    przewidywanych opadów,
•    temperatury powietrza,
•    ciśnienia atmosferycznego,
•    prędkości wiatru.

Pogoda długoterminowa dla Wolsztyna


Warunki atmosferyczne panujące w danym regionie zmieniają się nieustannie. Ma na to wpływ wiele czynników, których pojawienie się niekiedy trudno jest przewidzieć. Z tego powodu pogoda długoterminowa dla Wolsztyna czy innych miejscowości nie może być w 100% dokładna, co nie oznacza, że nie powinieneś sprawdzać prognozy! Dzięki danym meteorologicznym dostępnym na naszym portalu możesz lepiej przygotować się na nadchodzące tygodnie, zwłaszcza gdy planujesz urlop w wybranym mieście.

Na Ekologia.pl pogoda długoterminowa podawana jest na najbliższe 15 dni i znajdziesz w niej wszystkie informacje, które mogą Ci się przydać. Prognozy prezentujące warunki atmosferyczne z większym wyprzedzeniem cieszą się dużym powodzeniem zwłaszcza w okresie letnich wakacji, lecz nie tylko! Takie dane z pewnością przydadzą Ci się pod koniec kwietnia, kiedy będziesz szykować się wyjazd na majówkę czy też zwykłego grilla z przyjaciółki z okazji wydłużonego weekendu. A może wybierasz się na ferie zimowe z dziećmi? W takim razie sprawdź z wyprzedzeniem, czy możesz spodziewać się obfitych opadów śniegu w regionie, który planujesz odwiedzić.

Aktualna pogoda dla Wolsztyna


Lubisz dzień wcześniej przygotować ubranie na jutro do pracy? W takim razie aktualna prognoza pogody dla Twojego miasta na pewno Ci się przyda! Obserwując regularnie zmiany w warunkach atmosferycznych w danym regionie, weźmiesz z domu parasol i unikniesz przykrych niespodzianek związanych z nagłą ulewą. Bieżące ustalenia meteorologiczne podpowiedzą Ci też, czy już jest pora na zmianę okrycia wierzchniego na bardziej przewiewne, czy może raczej lepiej założyć puchową kurtkę, ze względu na zapowiadane przymrozki.

Aktualna pogoda na jutro przyda się szczególnie w sytuacji, kiedy wybierasz się na ważne spotkanie towarzyskie lub wyjazd. W końcu niespodziewany, ulewny deszcz może zniszczyć Twoją kreację, jeśli nie osłonisz się parasolem lub płaszczem przeciwdeszczowym. Również wycieczka na świeżym powietrzu będzie bardziej udana, kiedy spakujesz do plecaka odzież dostosowaną do warunków atmosferycznych, jakie mają panować w dany dzień. Na Ekologia.pl masz zawsze aktualne ustalenia meteorologiczne, więc warto zacząć nas obserwować.

Wpływ pogody na Twoje samopoczucie


Ważną informacją dla osób, które śledzą na bieżąco krótko- i długoterminowe prognozy pogody, jest ciśnienie atmosferyczne. Jego wysokość ma ogromny wpływ na samopoczucie dużego odsetka populacji, dlatego informacji na ten temat nie mogło zabraknąć na naszym portalu. W przypadku, kiedy współczynnik hPa przekracza poziom 1015, bardziej wrażliwi mieszkańcy regionu mogą skarżyć się na zdenerwowanie, zmęczenie i ogólne osłabienie, a w niektórych przypadkach nawet na nasilone dolegliwości bólowe.
 
Negatywny wpływ na wielu ludzi ma także zbyt niskie ciśnienie atmosferyczne. Dotyczy to zwłaszcza osób cierpiących na choroby serca czy zaburzenia w obrębie pracy układu krwionośnego. Kiedy prognoza pogody wskazuje, że współczynnik Hektopaskali spadnie poniżej 1013, meteopaci powinni zachować szczególną ostrożność. Przy niższym ciśnieniu mniej tlenu trafia do płuc a tym samym do krwi, co wymaga intensywniejszej pracy ze strony mięśnia sercowego w dostarczaniu optymalnej ilości O2 do organizmu.

Pogoda Wolsztyn – sprawdź aktualne prognozy!


Interesuje Cię pogoda dla Wolsztyna na jutro, a może długoterminowa prognoza dla tego miasta? Na Ekologia.pl masz dostęp do wszystkich danych meteorologicznych, jakich potrzebujesz! Tutaj dowiesz się nie tylko, czy będą występować opady deszczu lub śniegu, ale poznasz też ich obfitość oraz szacunkowe godziny występowania. W końcu drobna mżawka w ciągu dnia wcale nie musi pokrzyżować Twoich planów związanych z wieczornym grillem czy dłuższym spacerem po obfitej kolacji.

Na naszym portalu masz do dyspozycji prognozy pogody na dziś, jutro oraz w wersji długoterminowej. Podajemy też aktualne ustalenia stacji meteorologicznych dla wszystkich innych polskich miejscowości, a także dla zagranicy. Na Ekologia.pl czeka również wiele interesujących publikacji z tematyki zdrowia, stylu życia czy aktualności z kraju i zagranicy.