Wtorek 05.05.2020

Lakiernia

PYTANIE:


Witam, kilka miesięcy temu w okresie letnim w sąsiedztwie domu jednorodzinnego w hali budynku magazynowo-produkcyjnego uruchomiono lakiernię, czuć smród farb i lakierów. Dodatkowo inwestor ogłasza się w sieci oferując swoje usługi. W projekcie pozwolenia nie jest ona zawarta, co sprawdzono. Gdzie to zgłosić?
ODPOWIEDŹ:
Sprawę można zgłosić do straży miejskiej, urzędu gminy/miasta lub do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, który skontroluje firmę pod kątem prowadzenia działalności zgodnie z przepisami Ustawy Prawo Ochrony Środowiska.Profesjonalną firmą w zakresie wykonywania opracowań w ochronie środowiska oraz prowadzenia doradztwa jest PALECZNY, dane kontaktowe:
tel.: 0-22 497-97-97,
fax: 0-22 497-77-77,
telefon komórkowy: 0-609-140-140,
e-mail: ochrona-srodowiska@paleczny.pl
Strona działu ds. ochrony środowiska: www.paleczny.pl/ochrona-srodowiska/
Ocena (5.0) Oceń:
Robert PalecznyRobert Paleczny
Robert Paleczny
Specjalista od ochrony środowiska i odpadów

Robert Paleczny. Właściciel firmy PALECZNY, która specjalizuje się w doradztwie w kwestiach ochrony środowiska oraz w sprawach odbioru i recyklingu odpadów niebezpiecznych (głównie zużyte akumulatory) i innych niż niebezpieczne. Absolwent Politechniki Warszawskiej, z wykształcenia specjalista ds. ochrony środowiska. Chętnie odpowie na pytania dotyczące postępowania z odpadami i doradzi w kwestiach ochrony środowiska.
Zadaj pytanieNajczęściej zadawane pytania
Pasaż zakupowy