Piątek 11.10.2019

Magazynowanie opon samochodowych

PYTANIE:


Witam, jak powstrzymać sąsiada, któremu zwożą stare opony w dużych ilościach, które składowane są pod gołym niebem i przy słonecznej pogodzie czuć samą gumę, nie posiada on żadnego zezwolenia. Po drugiej stronie drogi następny sąsiad rozlewa w cysterny jakieś kwasy, nie wiadomo, co to jest. Proszę o pomoc.
ODPOWIEDŹ:
Magazynowanie odpadów m.in. w postaci zużytych opon wymaga uzyskania zezwolenia na zbieranie odpadów. O zaistniałej sytuacji może Pan poinformować straż miejską lub Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska.Profesjonalną firmą w zakresie wykonywania opracowań w ochronie środowiska oraz prowadzenia doradztwa jest PALECZNY, dane kontaktowe:
tel.: 0-22 497-97-97,
fax: 0-22 497-77-77,
telefon komórkowy: 0-609-140-140,
e-mail: ochrona-srodowiska@paleczny.pl
Strona działu ds. ochrony środowiska: www.paleczny.pl/ochrona-srodowiska/
Ocena (5.0) Oceń:
Robert PalecznyRobert Paleczny
Robert Paleczny
Specjalista od ochrony środowiska i odpadów

Robert Paleczny. Właściciel firmy PALECZNY, która specjalizuje się w doradztwie w kwestiach ochrony środowiska oraz w sprawach odbioru i recyklingu odpadów niebezpiecznych (głównie zużyte akumulatory) i innych niż niebezpieczne. Absolwent Politechniki Warszawskiej, z wykształcenia specjalista ds. ochrony środowiska. Chętnie odpowie na pytania dotyczące postępowania z odpadami i doradzi w kwestiach ochrony środowiska.
Zadaj pytanieNajczęściej zadawane pytania
Pasaż zakupowy