Piątek 11.10.2019

Norma spalin w samochodach ciężarowych

PYTANIE:


Witam, pracuję w firmie na bramie i wpuszczam auta na zakład. Moja firma wymaga, aby auta spełniały normę Euro 5. Czy może Pan mi pomóc jak mogę sprawnie i szybko ustalić normę Euro 5 pojazdu, jeżeli kierowca często to ukrywa lub nie ma dokumentów potwierdzających normę Euro 5 lub 4.
ODPOWIEDŹ:
Aby dokonać weryfikacji na miejscu należy sprawdzić datę pierwszej rejestracji pojazdu. Przykładowo samochody zarejestrowane po dniu 31.12.2005 r. spełniają wymagania normy EURO 4.Profesjonalną firmą w zakresie wykonywania opracowań w ochronie środowiska oraz prowadzenia doradztwa jest PALECZNY, dane kontaktowe:
tel.: 0-22 497-97-97,
fax: 0-22 497-77-77,
telefon komórkowy: 0-609-140-140,
e-mail: ochrona-srodowiska@paleczny.pl
Strona działu ds. ochrony środowiska: www.paleczny.pl/ochrona-srodowiska/
Ocena (5.0) Oceń:
Robert PalecznyRobert Paleczny
Robert Paleczny
Specjalista od ochrony środowiska i odpadów

Robert Paleczny. Właściciel firmy PALECZNY, która specjalizuje się w doradztwie w kwestiach ochrony środowiska oraz w sprawach odbioru i recyklingu odpadów niebezpiecznych (głównie zużyte akumulatory) i innych niż niebezpieczne. Absolwent Politechniki Warszawskiej, z wykształcenia specjalista ds. ochrony środowiska. Chętnie odpowie na pytania dotyczące postępowania z odpadami i doradzi w kwestiach ochrony środowiska.
Zadaj pytanieNajczęściej zadawane pytania
Pasaż zakupowy