Wtorek 05.05.2020

Transport odpadów komunalnych

PYTANIE:


Witam, proszę o pomoc w doradztwie na temat transportu odpadów komunalnych. W jaki sposób można uzyskać zezwolenie na przewóz odpadów komunalnych w postaci makulatury, plastiku i szkła? Jakie dokumenty i do kogo należy złożyć wniosek o uzyskanie decyzji?
ODPOWIEDŹ:
Obecnie nie wydaje się już zezwoleń na transport odpadów komunalnych, natomiast przedsiębiorca zobowiązany jest złożyć wniosek o wpis do rejestru BDO, co potwierdzone jest nadaniem indywidualnego numeru rejestrowego.Profesjonalną firmą w zakresie wykonywania opracowań w ochronie środowiska oraz prowadzenia doradztwa jest PALECZNY, dane kontaktowe:
tel.: 0-22 497-97-97,
fax: 0-22 497-77-77,
telefon komórkowy: 0-609-140-140,
e-mail: ochrona-srodowiska@paleczny.pl
Strona działu ds. ochrony środowiska: www.paleczny.pl/ochrona-srodowiska/
Ocena (5.0) Oceń:
Robert PalecznyRobert Paleczny
Robert Paleczny
Specjalista od ochrony środowiska i odpadów

Robert Paleczny. Właściciel firmy PALECZNY, która specjalizuje się w doradztwie w kwestiach ochrony środowiska oraz w sprawach odbioru i recyklingu odpadów niebezpiecznych (głównie zużyte akumulatory) i innych niż niebezpieczne. Absolwent Politechniki Warszawskiej, z wykształcenia specjalista ds. ochrony środowiska. Chętnie odpowie na pytania dotyczące postępowania z odpadami i doradzi w kwestiach ochrony środowiska.
Zadaj pytanieNajczęściej zadawane pytania
Pasaż zakupowy