Środa 15.05.2019

Warsztat samochodowy wraz z lakiernią

PYTANIE:


Jakie warunki trzeba spełnić, aby otworzyć warsztat samochodowy zajmujący się konserwacją i naprawą samochodów. Konserwacja obejmuje malowanie i lakierowanie samochodów. Sąsiad w tymczasowym budynku z płyty obornickiej lakieruje samochody, zapach lakieru nie pozwala na przebywanie w ogrodzie. Czy to jest zgodne z prawem?

ODPOWIEDŹ:
Jeśli sąsiad prowadzi warsztat samochodowy wraz z lakiernią zgodnie z obowiązującymi przepisami, posiadając niezbędne decyzje i pozwolenia to nie widzę przeciwwskazań, aby prowadził tego rodzaju działalność. Natomiast w przypadku braku wymaganego pozwolenia podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.


Profesjonalną firmą w zakresie wykonywania opracowań w ochronie środowiska oraz prowadzenia doradztwa jest PALECZNY, dane kontaktowe:
tel.: 0-22 497-97-97,
fax: 0-22 497-77-77,
telefon komórkowy: 0-609-140-140,
e-mail: ochrona-srodowiska@paleczny.pl
Strona działu ds. ochrony środowiska: www.paleczny.pl/ochrona-srodowiska/
Ocena (5.0) Oceń:
Robert PalecznyRobert Paleczny
Robert Paleczny
Specjalista od ochrony środowiska i odpadów

Robert Paleczny. Właściciel firmy PALECZNY, która specjalizuje się w doradztwie w kwestiach ochrony środowiska oraz w sprawach odbioru i recyklingu odpadów niebezpiecznych (głównie zużyte akumulatory) i innych niż niebezpieczne. Absolwent Politechniki Warszawskiej, z wykształcenia specjalista ds. ochrony środowiska. Chętnie odpowie na pytania dotyczące postępowania z odpadami i doradzi w kwestiach ochrony środowiska.
Zadaj pytanieNajczęściej zadawane pytania
Pasaż zakupowy