Autor: Artykuł sponsorowany

Kto jest najlepszym przyjacielem psa?

„Najlepszy przyjaciel psa”  będzie emitowany od 14 kwietnia o godzinie 18.30 na Polsat Viasat Nature„Najlepszy przyjaciel psa” będzie emitowany od 14 kwietnia o godzinie 18.30 na Polsat Viasat Nature

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. O ich oddaniu, miłości i wierności można pisać niezliczone książki i prace naukowe potwierdzone milionami przykładów. Pies kocha bezinteresownie, wystarczy odrobina troski, chwila poświęconej mu uwagi i wspólna zabawa. Czasem wydaje nam się, że na tyle wrosły w nasze codzienne życie, że o psach wiemy wszystko. Czy na pewno? A może tylko ulegamy stereotypom?Kto jest najlepszym przyjacielem psa? Odpowiedź nigdy nie będzie jednoznaczna. Historia pokazuje, że może to być kaczka, krowa, żółw a nawet… kot! Zapewne nie raz słyszeliście niesamowite historie prawdziwej przyjaźni psa z drugim zwierzęciem. Jest to zjawisko tak niesamowite i piękne, że warto poznać jego kulisy.

Serial „Najlepszy przyjaciel psa” opowiada o najbardziej niesamowitych i nieprawdopodobnych przyjaźniach naszych ulunionych czworonogów z innymi zwierzętami, takimi jak delfiny, owce czy nawet orangutany!

W jaki sposób zwierzęta o różnej fizjonomii, sposobie komunikowania się i przede wszystkim umiejscowieniu w klasycznym łańcuchu pokarmowym potrafiły odnaleźć porozumienie a nawet przyjaźń? Tego dowiecie się oglądając serial „Najlepszy przyjaciel psa” na Polsat Viasat Nature.

Program „Najlepszy przyjaciel psa”  będzie emitowany od 14 kwietnia o godzinie 18.30 na Polsat Viasat Nature
Ocena (3.7) Oceń:
Pasaż zakupowy