Styl życia - Ekologia.pl
Ekologia.pl Styl życia

Styl życia

Sztokholm - zielone miasto
Podróże
10 najbardziej zielonych miast na świecie! Czy Twoje miasto jest wśród nich?

Czy życie w miastach musi oznaczać codzienność ze smogiem, betonem i hałasem? Niekoniecznie. Światowe metropolie dynamicznie zmieniają się na lepsze, aby sprostać wyzwaniom ekologicznym i ochronić zdrowie fizyczne i psychiczne swoich mieszkańców. Na liście 10 najbardziej zielonych miast na świecie zabrakło niestety Polski, ale przynajmniej mamy się czym inspirować.Co sprawia, że miasto jest „zielone”? Wbrew…

Przygotowanie klasycznych gofrów w gofrownicy elektrycznej. Źródło: Pixel-Shot/Shutterstock
Kuchnia
10 kreatywnych przepisów na dania z gofrownicy: od śniadań po desery!

Jak można wykorzystać domową gofrownicę? Oprócz wspaniałych gofrów, które lubią mali i duzi, ten prosty sprzęt AGD może posłużyć do realizacji bardzo oryginalnych i wyszukanych przepisów, nie tylko słodkich, ale i słonych. Co najważniejsze, dania z gofrownicy są przyjemnie łatwe do wykonania i eliminują niezdrowy proces smażenia! Daj się zainspirować zebranymi przez nas pomysłami!

Fot. shutterstock
Ekologiczna żywność
Te energiczne napojeożywią Twój dzień! Sprawdź przepisy na odchudzające koktajle herbaciane

Wiosna, mimo że jest jedną z najpiękniejszych pór roku, często wiąże się z nagłym spadkiem sił witalnych naszego organizmu. Przesilenie wiosenne objawia się przemęczeniem, problemami z koncentracją, sennością oraz bólem stawów. Takie samopoczucie sprawia, że zamiast cieszyć się z wiosny, martwimy się o swoje zdrowie. Na szczęście proste w przygotowaniu herbaciane koktajle regeneracyjne pomogą nam szybko stanąć na nogi.