Luksusowa, ekologiczna buda dla psa

http://studioschicketanz.com/projects/ http://studioschicketanz.com/projects/

Koncepcja zielonego, zrównoważonego budownictwa ma zastosowanie nie tylko w skali budownictwa mieszkaniowego. Doggy’s Dreamhouse, to ekologiczna „buda” dla psa, która jest czymś więcej niż tylko schronieniem dla naszego czworonożnego pupila.


Czy posiadacze psów mogą przyczynić się do ochrony środowiska? Okazuje się, że jak najbardziej! Zielony dach, ciekawa architektura i wykorzystanie energii słonecznej, tego można spodziewać się po pełnowymiarowym domu jednorodzinnym, a nie po budzie dla psa. Doggy’s Dreamhouse od firmy Schicketanz, to niewielki, stylowy domek, który został wyposażony w kran z czujnikiem ruchu i wentylator zasilany energią słoneczną. Zieleń na dachu ma dawać przyjemny chłód w letnie, upalnie dni i stanowić miejscem odpoczynku i relaksu dla zwierzęcia

Dobrym rozwiązaniem dla opiekunów jest wbudowany w podłogę odpływ, który ułatwia czyszczenie. Na bocznej ścianie Doggy’s Dreamhouse została zainstalowana szuflada, w której można przechowywać smakołyki i inne akcesoria dla psa.

Ekologiczna buda została zaprojektowana przez Studio Schicketanz dla Towarzystwa Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt (SPCA). Niestety, na razie nie wiadomo ile taka buda będzie kosztować i kiedy trafi do sprzedaży.


http://studioschicketanz.com/
Ekologia.pl
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy