Masz za dużo ubrań? „Uwolnij łacha” 9 marca

UWOLNIJ ŁACHA - praska wolna wymiana ubrań, dodatków i pozytywuUWOLNIJ ŁACHA - praska wolna wymiana ubrań, dodatków i pozytywu

Twoja szafa pęka w szwach? Robisz wiosenne wietrzenie garderoby i nie wiesz, co zrobić z rzeczami zalegającymi na dnie szafy? Przynieś je na XIV edycję„Uwolnij Łacha”, która odbędzie się 9 marca  w Centrum Promocji Kultury Praga Południe.


XIV edycja „Uwolnij Łacha” połączona z II edycją warsztatów recyklingu „O!Re:Ty!”, odbędzie się 9 marca o godz. 12:00 w Centrum Promocji Kultury Praga Południe przy ul. Podskarbińskiej 2.

To wydarzenie ma charakter kultowy – na stałe wpisało się w grafik stołecznych imprez. „Uwolnij Łacha” daje możliwość wolnej, bezgotówkowej wymiany ubrań i rzeczy domowego użytku między uczestnikami.

Zasady są bardzo proste –  to co przynosisz, wykładasz na wspólne dla wszystkich sterty, lub na stoły, a z nich bierzesz co chcesz dla siebie. Można przynieść także książki, zabawki, drobny sprzęt kuchenny – czyli wszystko, co zalega  na strychach czy w piwnicach.

Przesłanie imprezy jest proste: „Naszą misją jest również propagowanie ekologicznych i świadomych postaw konsumenckich. Bliska jest nam idea zrównoważonego rozwoju oraz, anty-konsumpcyjne postrzeganie mody. Rzeczy pozostawione przez uczestników oddajemy do PCK.” – przekonują organizatorki.

  • Wymiana ubrań i dodatków, to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na uczestników „Uwolnij Łacha”.  Będzie można wziąć udział w warsztatach robienia biżuterii z odpadó. A wszystko to w ramach warsztatów „O!Re:Ty!”, które poprowadzą:
  • Kreatywna Kasia - www.kreatywnakasia.pl
  • ZetPety Recycling - https://www.facebook.com/zetpetydesign
  • Eliwer - https://www.facebook.com/eliwer

Można śmiało przyjść z pociechami. Dla najmłodszych będą specjalne warsztaty z tworzenia tekturowych samolotów, pióropuszy indiańskich, domków i lokomotyw, które poprowadzi księgarnia Lamala.pl. Każde dziecko które weźmie udział w warsztatach dostanie zabawkę!

9 marca 2013 (sobota)
Centrum Promocji Kultury Praga Południe – ul. Podskarbińska 2
start: 12.00
bilety: 8 zł z łachami /15 zł bez łachów

szczegóły na blogu : www.uwolnijlacha.blogspot.com
oraz na FanPage’u:
www.facebook.com/pages/UWOLNIJ-%C5%81ACHA-praska-wolna-wymiana-ubra%C5%84-dodatk%C3%B3w-i-pozytywu/126701504679


Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy