Początek grudnia nie musi być nudny! Przygotuj się na Święta Bożego Narodzenia bez plastiku - weź udział w naszym konkursie!

Konkurs ecoszczoteczki.pl
fot. Ecoszczoteczki.pl

Konkurs „Wybierz Święta Bożego Narodzenia bez plastiku” rozwiązany!


Znamy już wyniki naszego konkursu, organizowanego wspólnie z dystrybutorem ekologicznych szczoteczek marki BeEcoFriendly.


Poniżej prezentujemy nazwiska osób nagrodzonych zestawami szczoteczek wraz z etui:

·         Maciej Berkowski

·         Dagmara Plata

·         Klaudia Dressler


Serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną przesłane w najbliższym czasie pocztą przez sponsora konkursu. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które pojawią się na portalu Ekologia.pl.

Nagrody otrzymają osoby, które jako 20, 40, 60-ta odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe. Konkurs trwa do 20 grudnia do godz. 12:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20-go grudnia po godz. 15:00 na portalu Ekologia.pl.

Regulamin konkursu regulamin.pdf

Nagrody w konkursie:

3  zestawy: szczoteczka do zębów BeEcoFriendly wraz z etui
Konkurs ecoszczoteczki.pl
fot. Ecoszczoteczki.pl
Zarówno ecoszczoteczka jak i etui w trosce o środowisko wykonane są z naturalnego surowca. Ulegają naturalnej biodegradacji. Miękkie włosie ecoszczoteczki nie kaleczy dziąseł i nie podrażnia szkliwa.  Doskonale czyści zęby i przestrzenie międzyzębowe. Dokładnie usuwa zanieczyszczenia i osad. Etui skutecznie odprowadza wodę i świetnie sprawdza się w podróży. Kończą się problemy jak do kosmetyczki spakować szczoteczkę. Produkty posiadają certyfikat jakości zdrowotnej PZH - Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Znakomicie sprawują swoją funkcję, a dodatkowo robimy coś dobrego dla środowiska.   

Sponsor nagród:


BeEcoFriendly to polska marka, która za pomocą swoich produktów chce dokonać realnych zmian w ochronie środowiska i nas samych. Idea została przyjęta z entuzjazmem przez konsumentów i niektóre organizacje pozarządowe.
Ocena (3.0) Oceń: