W Krakowie powstała myjnia dla psów

Myjnia dla psówWanna, w której bez problemu wykąpiemy czworonoga
Źródło: Myjepsa.pl
Jeśli masz dosyć mycia psa w swoim domu możesz skorzystać z samoobsługowej myjni dla czworonogów. Takie miejsce powstało w Krakowie.

Samoobsługowa myjnia jest płatna – jedna minuta kosztuje 1 zł. Na miejscu dostaniemy szampon oraz odżywkę odpowiednią do sierści dla naszego pupila.
Na miejscu dostępna jest także suszarka. Warto jednak zabrać ze sobą dodatkowy ręcznik. Pozwoli to przyśpieszyć suszenie, a przy okazji zaoszczędzimy trochę pieniędzy.

Jak działa myjnia dla czworonogów? Aby wykąpać psa czy kota nie musimy zapisywać się na konkretny dzień czy godzinę. Wizyta trwa średnio 15 minut. Jej długość uzależniona od programu i wielkości zwierzaka.

Problemu z kąpielą nie będą mieli właściciele zarówno dużych jak i małych psów. Miejsce jest tak zaprojektowane, aby wygodnie było jednym i drugim. W trakcie testów myjni pomagało około 2000 psów. Dzięki nim wybrano idealną temperaturę, czyli 39 stopni. Oprócz tego zredukowano do minimum emisję ultradźwięków, których psy bardzo nie lubią.

Jak zapewniają właściciele myjni nie musimy się martwić, że nasz psiak zachlapie podłogę czy porysuje wannę. To już ich problem.
Ekologia.pl (AB)

Galeria zdjęć

Myjnia dla psówMyjnia dla psów
Ocena (3.9) Oceń: