Co można dać na 50 urodziny kobiecie? Mamy na to pomysł! | ekologia.pl
Ekologia.pl Styl życia Ciekawostki Co można dać na 50-te urodziny kobiecie? Mamy na to pomysł!

Co można dać na 50-te urodziny kobiecie? Mamy na to pomysł!

50 urodziny to bardzo szczególna data w życiu każdej kobiety. Najczęściej obecnie jest to moment, kiedy ma już dorosłe dzieci, być może wnuki lub dopiero czeka na nią jej druga młodość. Niezależnie od momentu życia, na jakim się znajduje, bardzo ważne jest dla niej zadbanie o siebie oraz swoje potrzeby. Dlatego prezent na 50 urodziny powinien być wyjątkowy oraz w pełni dopasowany do jej oczekiwań. Nie wiesz, na co się zdecydować? Sprawdź nasze typy i wybierz ten upominek, który najlepiej pasuje do Twojej kobiety.

prezenty

Prezent na 50 urodziny dla kobiety fot. www.arita.pl
Spis treści

Z jakiego prezentu ucieszy się kobieta?


Pamiętaj, że bardzo często dla kobiety najważniejsza jest pamięć oraz gest. Jednak nie możesz przy tym zapomnieć o wyjątkowości tej chwili. Dlatego jeśli wiesz, że Twoja żona, mama lub przyjaciółka ucieszy się ze spaceru, śmiało zorganizuj go. Jednak przy okazji skorzystaj z jednego z pomysłów na prezent.

Jako prezent na 50 urodziny doskonale sprawdzają się kosze prezentowe, na przykład te od arita.pl. Jest to na tyle świetny pomysł, że możesz wybrać taki zestaw, który najlepiej pasuje do obdarowanej kobiety. Dodatkowo masz możliwość spersonalizowania przygotowywanego prezentu w taki sposób, żeby pasował do niej jak najlepiej, dodając wstążki, zdjęcia czy kartki z życzeniami.

Co można zrobić samodzielnie na prezent?


Samodzielny prezent dla kobiety to świetny pomysł, jeśli masz zdolności manualne. W takim przypadku możesz skorzystać z kilku dostępnych opcji. Na początku warto zrobić drobny upominek, na przykład kolaż ze zdjęciami.Do tego celu wywołaj te zdjęcia, które chcesz umieścić w kolażu. Możesz poprosić bliskie osoby kobiety i jej przyjaciół o podesłanie fotografii. Następnie umieść je w antyramie w taki sposób, żeby w pełni pokrywały całą jej powierzchnię. Dzięki temu uzyskasz niepowtarzalny i ciekawy efekt.

Co kupić na symboliczny prezent?


Prezent na 50 urodziny powinien być wyjątkowy i niepowtarzalny. Jednak pamiętaj, że możesz postawić również na symboliczny upominek. Szczególnie, jeśli obdarowana kobieta to Twoja przyjaciółka, koleżanka z pracy lub znajoma.Wówczas bardzo dobrze sprawdzają się karty podarunkowe do różnych sklepów lub księgarni. Jeśli wiesz, że przepada za kolorowymi kosmetykami, postaw na kartę do jednej z perfumerii. W przypadku osoby, która uwielbia muzykę, doskonale sprawdzi się bon do sklepu z płytami, na przykład winylowymi, jeśli kobieta ma do tego odpowiedni sprzęt.

prezenty

Prezent na 50 urodziny dla niej fot. www.arita.pl

Elegancki prezent na 50 urodziny dla niej


Możesz postawić również na elegancki prezent dla niej. Tutaj oczywiście, niezmiennie od wielu lat, doskonale sprawdzają się perfumy oraz biżuteria. Jeśli zależy Ci na tym, żeby ten prezent zapadł głęboko w pamięci, postaw na pierścionek. Jest to szczególne przypomnienie, że kobieta jest dla Ciebie wyjątkowo ważna i chcesz o nią odpowiednio zadbać.

Niezależnie od tego, na jaki prezent się zdecydujesz, pamiętaj, żeby zawsze wybierać takie rozwiązania, które w pełni pasują do oczekiwań kobiety oraz jej charakteru i pasji. Wówczas możesz mieć pewność, że podarunek jest trafiony i dopasowany szczególnie do obdarowanej.

art. sponsorowany

4.7/5 - (13 votes)
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Biżuterię, kwiaty, voucher a ja dałam swojje roombe. Pomysłów jest wiele zależy co kto lubi.

Mojej cioci sprezentowałam kosz prezentowy z poczty kwiatowej. Prezent dośc uniwersalny, ale przynajmniej miałam pewnośc że będzie trafiony

W Polsce mamy wiele ciekawych manufaktur, w których można znaleźć ręcznie robione cudeńka, tak wieć uważam, że warto jest zainwestować na przykład w ręcznie malowany kubeczek.
Bardzo nietypowe jest to, ze ceramika ta jest często o wiele bardziej znana za granicą niż w Polsce, gdzie jest doceniana. Jak również o wiele droższa niż tutaj w kraju.