Nowe ciągniki siodłowe Volvo - normy spalin EURO

Volvo to marka ciągników siodłowych, która od lat przoduje w branży i jako pierwsza prezentuje innowacje, nowości, które inspirują wielu innych producentów to uwzględnienia takich rozwiązań w swoich pojazdach. Volvo jako jedna z najpopularniejszych w branży transportowej marek wcale nie spoczywa na laurach - nowe modele Volvo FH16 i FH500 są dowodem na to, że da się wciąż stworzyć jeszcze lepsze połączenie siły i komfortu.ciągnik siodłowyfot. Siwakorn1933/shutterstock.com
Nowe ciągniki siodłowe Volvo - FH16, FH500

Branża transportu drogowego zmienia się i ewoluuje, a wraz z tym zmieniają się także oczekiwania przedsiębiorców. Pojazdy, które kiedyś spełniały potrzeby, dzisiaj niekoniecznie nadają się do transportu długodystansowego, czy transportu ciężkich ładunków. Dlatego też wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, które łączą w sobie potężną moc, wszechstronność i komfort kierowcy.

Dobrą wiadomością jest, że producenci ciągników siodłowych również nie pozostają bierni. Coraz to nowe rozwiązania i usprawnienia pozwalają na inwestowanie w takie pojazdy, które spełniają potrzeby biznesowe każdej firmy transportowej. Przykład? Ciągniki siodłowe Volvo ze swoimi flagowymi modelami FH16 i FH500. To ciągniki siodłowe stworzone z myślą o transporcie długodystansowym, które równie dobrze sprawdzają się w transporcie bardzo ciężkich ładunków - drewna czy materiałów budowlanych. Zawsze wtedy, gdy specyfika zadania wymaga naprawdę mocnego układu napędowego, pojazdy marki Volvo spełniają te wymagania i zachwycają ergonomią i komfortem, na jaki podczas trasy może pozwolić sobie kierowca.

Ciągniki siodłowe Volvo a normy spalin EURO

Normy spalin EURO to niezwykle istotna kwestia dla właścicieli ciągników siodłowych, które stanowią najważniejszy element floty pojazdów transportowych. Normy emisji spalin często się zmieniają, co powinno stanowić niezwykle istotny temat dla osób, które chcą skalować swój biznes i utrzymywać stosowną przewagę konkurencyjną w branży. Producent Volvo Trucks zawsze dba o to, by nowe modele samochodów spełniały nawet najbardziej rygorystyczne formy, co pozwoli na swobodne użytkowanie ciągnika przez kolejnych kilkanaście lat.

Każdy nowy model ciągnika spełnia obecne normy EURO, a zawdzięczamy to ciągłym innowacjom w zakresie ograniczania emisji tlenków azotu i emisji cząstek stałych. Jako pierwszy model spełniający normę EURO 6 Volvo zaproponował model Volvo D13. Dzisiaj ciągniki siodłowe FH16 i FH500 pozwalają na długoterminowe użytkowanie dzięki zastosowaniu technologii ograniczających znacznie emisję spalin.

Co nowego w modelach FH16 i FH500?

Dlaczego nowe ciągniki siodłowe FH16 dostępny pod adresem https://www.truck1-pl.com/ciagniki-siodlowe/volvo/fh-16 i FH500 to propozycje, które tak elektryzują cały świat transportu długodystansowego? Przede wszystkim ze względu na innowacyjne funkcjonalności, które wpływają na komfort jazdy, osiągi oraz wydajność pojazdu. Zacznijmy od tego, co interesuje nas najbardziej - oszczędności.

Pojazdy Volvo marki FH wyposażone w technologie I-Save zapewniają obniżenie zużycia na długodystansowych trasach. Połączenie I-Save i technologii Turbo Compound sprawia, że nasz ciągnik siodłowy wykorzystuje dostępną energią w każdym momencie działania silnika i gwarantuje optymalne właściwości jezdne nawet przy wyższych momentach obrotowych. Volvo FH16 i FH500 wyposażone zostały także w automatyczne światła mijania, które zwiększają bezpieczeństwo na trasie i poprawiają widoczność nawet w gęstym mroku. To, na co warto jeszcze zwrócić uwagę w przypadku nowych modeli Volvo, to zaawansowany moduł aktywnego układu kierowniczego. Moduł ten nie tylko minimalizuje ryzyko poślizgu czy zmiany pasa, ale także zwiększa wygodę podczas długich, wielogodzinnych tras. W najbardziej zaawansowanych wariantach aktywny układ kierowniczy umożliwia prowadzenie za pomocą pilota.

Ciągniki siodłowe marki Volvo to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie połączenie komfortu i potężnej mocy niezbędnej do przewożenia najcięższych towarów. To w połączeniu z niską emisją spalin daje nam pojazd idealny, który posłuży nam przez lata. Oferty nowych i używanych sprawdzonych ciągników Volvo znajdziesz na Truck1.


art. sponsorowany
Ocena (5.0) Oceń: