Myjka do żywności Milerd Detoxer – NOWOŚĆ!

Bez względu na wiek, płeć czy wykonywaną pracę marzymy o zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Zdrowe diety, dodatkowa aktywność fizyczna i unikanie nadmiernego stresu to coraz częstsze zalecenia lekarzy bijących na alarm w związku z otyłością, cukrzycą i rakiem. Jak to wszystko pogodzić i co do tego ma myjka ozonowo-ultradźwiękowa?myjkafot. SR Tech

Myjka do warzyw i owoców

Zacznijmy od krótkiej historii: idziemy na badania kontrolne, lekarz stwierdza cukrzycę. Zalecenia są proste: dużo ruchu i dieta bogata w warzywa i owoce. Zaczynamy wprowadzać zmiany żywieniowe, pojawiają się bóle brzucha, zawroty głowy. Znów wizyta u lekarza i... klops. W najlepszym wypadku możemy dowiedzieć się o zatruciu pokarmowym, lub pasożytach w organizmie. Skąd się to wzięło? Przecież dieta bogata była w witaminy i minerały, warzywa i owoce!

To tylko przykład na to, jak Twój organizm może zareagować na spożywanie brudnych i zainfekowanych produktów spożywczych. Na szczęście na rynku pojawiło się rozwiązanie – myjka do warzyw i owoców Milerd Detoxer.
milerd
Myjka do żywności Milerd Detoxer. fot. SR Tech
Myjka ozonowo-ultradźwiękowa

Zgodnie z wynikiem badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii w poddanej testom żywności wykryto ponad 112 różnych pestycydów, a ponad 60% z nich znajduje się w grupie NAJBARDZIEJ SZKODLIWYCH dla naszego zdrowia! Aby uchronić nas przed skutkami działań szkodliwych zanieczyszczeń, w roku 2022 na rynku pojawiła się myjka do warzyw i owoców Milerd Detoxer drugiej generacji. Zastosowanie połączenia aktywnego tlenu z najnowszą technologią Megasonic Cleaning pozostawia w tyle inne dotychczasowe rozwiązania, a jej skuteczność potwierdzona została m.in. w szwajcarskim laboratorium UFAG Laboratorien.

Jak działa urządzenie do mycia owoców i warzyw Milerd Detoxer?

 Głównym celem myjki do żywności jest pozbycie się zanieczyszczeń, toksyn, bakterii, pasożytów, metali ciężkich i innych szkodliwych substancji z mytych produktów. Technologia oczyszczania megasonicznego to ultradźwięki, czyli drgania wody na poziomie 120 000 drgań na sekundę (dla porównania tradycyjne myjki wytwarzają jedynie 40 000 drgań na sekundę). W połączeniu  z działaniem aktywnego tlenu (ozonu) pozwala na kilkukrotnie lepszy wynik w pozbyciu się substancji szkodliwych (według badań Milerd Detoxer oczyszcza do 5 razy dokładniej stężenie glifosatu od starszej wersji myjki Food Cleaner). Używając urządzenia do mycia owoców i warzyw możemy być spokojni – myjka ozonowo – ultradźwiękowa nie wpływa na zawartość substancji odżywczych, oraz nie zmienia smaku ani zapachu mytych produktów.
myjka
Myjka Milerd Detoxer doskonale oczyszcza owoce i warzywa. fot. SR Tech
Myjka do warzyw i owoców - dla kogo?

Dla partnerki, dla babci, dla syna lub sąsiada – dla każdego, kto chce zadbać o siebie! Zaletą urządzenia do mycia owoców i warzyw jest jej dostępność oraz prosta obsługa! Dodatkowo nowoczesny design zostawia w tyle starsze modele. Kolorowy, 2 calowy panel dotykowy, intuicyjne menu oraz łatwość w utrzymaniu w czystości – oto nasz NUMER 1 wśród pogromców pleśni, bakterii i zanieczyszczeń. Jeśli chcesz skutecznie myć owoce i warzywa, czyścić akcesoria kuchenne, bądź zdezynfekować klucze lub dziecięce klocki wystarczy włączyć urządzenie do mycia owoców i warzyw, wstawić je do naczynia z wodą i produktami do oczyszczenia, kliknąć START, a resztę brudnej roboty wykona myjka ozonowo-ultradźwiękowa Milerd Detoxer.  Pamiętaj, by woda nie przekraczała oznaczonego na myjce punktu MAX – jest to istotne dla prawidłowego działania myjki.

Myjka do żywności i... nie tylko

Podsumowując te informacje nasuwa się kilka wniosków :
•    Urządzenie do mycia owoców i warzyw Milerd Detoxer jest odkryciem roku 2022, a wyniki jego pracy potwierdzone są badaniami w laboratorium.
•    Stosowanie w naszej kuchni myjki do owoców i warzyw pozwoli na ograniczenie wchłaniania przez nasz organizm trujących związków chemicznych, pleśni, i niewidocznych gołym okiem jaj pasożytów.
•    Myjka ozonowo-ultradźwiękowa zapewni czystość nie tylko w kuchni, ale również zdezynfekuje akcesoria dziecięce, biżuterię i inne przedmioty.
•    Prosta obsługa i nowoczesny wygląd zapewnia dopasowanie się do każdego domu.
•    Nie wpływa na smak oraz zapach mytych produktów.
myjka
Myjka Milerd Detoxer znakomicie prezentuje się w kuchni. fot. SR Tech
Zdrowie to fundament życia, zadbajmy o siebie i o swoich najbliższych najlepiej, jak potrafimy.

Więcej informacji o myjce można znaleźć na stronie producenta:
https://www.milerd.pl/myjka-milerd-detoxer.html


art. sponsorowany

Ocena (4.1) Oceń: