Sana 727 Supreme. Najbardziej zaawansowana wyciskarka do soków

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę jak ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu jest zdrowe odżywianie. To co jemy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, sylwetkę i przede wszystkim odporność organizmu.wyciskarka do sokuWyciskarka Sana Supreme 727
Świeżo wyciskane soki - smaczny sposób na zdrowie
Bardzo prostym i jednocześnie smacznym sposobem na przemycenie skoncentrowanej dawki składników odżywczych są świeżo wyciskane soki. Szczególnie soki warzywne.
W szklance soku warzywnego czy warzywno-owocowego można przemycić naprawdę dużą ilość tego, co zdrowe.
wyciskarka do soków
Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa do zielonych soków
Jednak nie każda wyciskarka poradzi sobie z takimi składnikami jak seler naciowy, jarmuż, szpinak czy pokrzywa. Włókniste składniki stanowią duże wyzwanie dla wielu wyciskarek do soków, ale na pewno nie dla wyciskarek Sana. Wyciskarki Sana wycisną sok nawet z najbardziej wymagających składników, szybko i bez zapychania.

Wyciskarka Sana Supreme 727 – flagowy model Sana
Zakup wyciskarki to inwestycja na lata, warto więc postawić na dobrej jakości urządzenie, które zadba o wydajne wyciskanie soku, a także będzie też łatwe w obsłudze i myciu. To gwarancja sukcesu, bo tylko wtedy będziemy wyciskać soki chętnie i często.
Wybierając wyciskarkę do soków, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość jej wykonania, funkcje i okres gwarancji, jaki oferuje producent.
Poniżej prezentujemy wyciskarkę Sana Supreme 727.
wyciskarka do soku
Najnowszy model wyciskarki do soków Omega Sana
To najnowszy i najwyższy model marki Sana i jednocześnie wyciskarka o wyjątkowych możliwościach, których nie znajdziemy w żadnej innej wyciskarce na rynku.
Wyjątkowy design i wysoka jakość materiałów

Już na pierwszy rzut oka widać, że to wyciskarka klasy premium. Producent postawił na wyjątkowy design, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Sana Supreme 727 dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym macie i czerwonym „Ferrari”.
Akcesoria dołączone do wyciskarki Sana Supreme 727 wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Przykładem może być szklanka na sok wykonana ręcznie z czeskiego szkła kryształowego czy pojemnik na pulpę ze stali. W zestawie znajduje się również stalowe sitko nakładane na szklankę do soku, które gwarantuje idealną klarowność soku.

Wyciskanie soków bez ograniczeń

Sana 727 Supreme to nowość na naszym rynku i jednocześnie najbardziej zaawansowany model wyciskarki firmy Sana. To urządzenie wyjątkowe pod względem designu, ale przede wszystkim innowacyjnych rozwiązań.
sana
Ultrawydajna wyciskarka z systemem dociskania pulpy
Zacznijmy od serca wyciskarki czyli silnika.
Wyciskarka Sana 727 wyposażona została w silnik, który nie ma limitu pracy. To oznacza, że możemy przygotować taką ilość soku, na jaką mamy ochotę. Większość wyciskarek wolnoobrotowych do użytku domowego posiada ograniczenie limitu pracy ciągłej do max. 15-30 min, co może być uciążliwe.
W Sana Supreme 727 nie trzeba wyciskać soku z zegarkiem w ręku w obawie przed uszkodzeniem silnika. Sana daje pełen komfort wyciskania ulubionych soków. Bez ograniczeń i to do ostatniej kropli. To prawdziwie przełomowa technologia niespotykana w żadnej innej wyciskarce do użytku domowego.

Wyciskarka Sana - dopasowuje się do Twoich potrzeb

Sana 727 Supreme to wyjątkowa wyciskarka, która została wyposażona w regulację ilości obrotów. Do wyboru są 4 programy, dzięki którym możliwe jest ustawienie prędkości wyciskania od minimum 40 do 120 obrotów na minutę.
wyciskarka do soku
Sana 727 Supreme – nowość od Sana
Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie prędkości wyciskania do składników. I tak w przypadku zielonych liści czy selera naciowego zalecane są możliwie niskie obroty (tu sprawdzi się program 1 lub 2), natomiast w przypadku owoców cytrusowych można zdecydowanie przyspieszyć wyciskanie i użyć programu nr 3 lub 4. Możliwość regulacji obrotów to pełna swoboda wyciskania i wysoka wydajność wyciskania.

Nowy system wyciskania soku

W najnowszym modelu wyciskarki Sana producent zastosował innowacyjny system dociskania pulpy w postaci specjalnej nakładki z nożykiem. Takie rozwiązanie gwarantuje uzyskanie jeszcze większej ilości soku i składników odżywczych.
Sana Supreme pozwala na wyciskanie soku do ostatniej kropli. Idealnie sprawdza się w przypadku nawet najbardziej wymagających składników, jak włóknisty jarmuż czy seler naciowy.
Wyciska sok bardzo dokładnie, jednocześnie płynnie pozbywając się pulpy.
To wyciskarka, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
sana
Sana – Konsumencki Lider Jakości 2021
Łatwość mycia i obsługi wyciskarki

Wyciskarka Sana 727 Supreme składa się z kilku części. A ich mycie zajmuje zaledwie 1-2 minuty. Producent zadbał również o to, by rozłożenie i ponowne złożenie wszystkich części wyciskarki było proste i zajęło nie więcej niż kilkanaście sekund.
Wyciskanie w Sana 727 to prawdziwa przyjemność.

Więcej niż wyciskarka do soku

Wyciskanie soków to tylko jedna z możliwości, jaką oferuje Sana 727 Supreme. 3 sita dołączane w standardzie pozwalają przygotować oprócz soków również sorbety, masło orzechowe czy mleko roślinne. A nawet świeżo tłoczony olej extra virgin (dzięki przystawce do tłoczenia oleju, którą można dokupić).Wyciskarka wolnoobrotowa Sana 727 Supreme, podobnie jak wcześniejsza, bardzo wydajna wyciskarka Sana 606 dostępne są w sklepie SanaPolska.com z 10-letnią gwarancją.

art. sponsorowany