Hotel dla turystów szukających mocnych wrażeń

Jeśli po dniach spędzonych w miejskim zgiełku szukamy wytchnienia na łonie przyrody i porządnej dawki adrenaliny, to Skylodge Adventures Suites jest idealnym do tego miejscem. Hotel oferuje nocleg w szklanej kapsule zawieszonej na wysokości 400 metrów nad ziemią, z której można podziwiać rozgwieżdżone niebo.Jadalnia w hotelu Skylodge Adventures Suites/ źródło: naturavive.comJadalnia w hotelu Skylodge Adventures Suites/ źródło: naturavive.com

Zarezerwowanie standardowego pokoju hotelowego w standardowym hotelu w standardowym mieście jest już… standardem w dzisiejszych czasach. Jeżeli natomiast chcesz zrobić wrażenie na swoich znajomych i pochwalić się czymś wyjątkowym na Instagramie, to możesz zarezerwować sobie nocleg Skylodge Adventures Suites. Cóż może być bardziej ekscytującego niż spędzenie nocy w przezroczystej kapsule zawieszonej na wysokości ok 400 metrów nad ziemią?
Hotel Skylodge Adventure Suites zlokalizowany jest w Świętej Dolinie Inków w peruwiańskich Andach. Składa się z trzech luksusowych kapsuł zawieszonych na skalnej ścianie. W każdej kapsule znajdują się trzy łóżka, łazienka z ekologiczną toaletą oraz jadalnia. W pokoju działają wentylatory, które zapewniają wymianę powietrza.

Ile trzeba zapłacić za takie ekstremalne przeżycie? Noc w przezroczystej kapsule zawieszonej na zboczu peruwiańskiej góry nie jest tania. Za dobę w Skylodge Adventures Suites trzeba zapłacić 200 funtów brytyjskich, czyli ok. 1178 złotych. Cena obejmuje transport do pensjonatu, sprzęt, przewodników – a także kolację z butelką wina i śniadanie z widokiem na dolinę.

Jest jeden haczyk. Do hotelu nie da się dojechać samochodem. Trzeba pokonać 400 metrów stromym zboczem w górę, by korzystać z tego co oferuje Skylodge Adventures Suites.
źródło: naturavive.com
źródło: naturavive.com
źródło: naturavive.com
źródło: naturavive.com
Ekologia.pl

Bibliografia

  1. “”; ww.naturavive.com; 2019-08-14
Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy