Houseboat – transport i hotel w jednym

Fot. plywajacydomek.plFot. plywajacydomek.pl

Może zamiast szukać hotelu w interesującym miejscu, wolałbyś znaleźć taki, który sam zabierze cię w podróż? W odpowiedzi na potrzeby turystów, którzy chcą odpoczywać zarówno na wodzie, jak i na lądzie powstała usługa czarteru houseboata. Pływający dom posiada sześć miejsc noclegowych, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę i taras na dachu. Jednak główną zaletą jest fakt, że na takim houseboacie można budzić się codziennie w innym miejscu i podziwiać nowe widoki za oknem.


Houseboat, to taki pływający hotel. Są w nim wszelkie wygody - łazienka,  pokoje, w pełni wyposażona kuchnia, duży taras i rowery. Houseboat przeznaczony jest dla każdego – jest prosty w sterowaniu i całkowicie bezpieczny. Do tego, by nim sterować, nie jest wymagany patent.

Transport i hotel w jednym

Pływający hotel zapewnia nam jednocześnie nocleg i transport. Od czarterującego zależy, gdzie odpoczywa i w jaki sposób – każdego dnia może być w innym miejscu, np. w Giżycku, Mikołajkach czy Węgorzewie. Wystarczy, że włączy silnik i popłynie do innego portu lub spędzi popołudnie na środku jeziora Niegocin.

Czarterowaniem houseboata zajmować się będzie przedsiębiorstwo społeczne Fundacja Projekt ARCHE. Co ciekawe, dochód z czarteru Houseboata zostanie przeznaczony na cele społeczne, m.in. na: rozwój przedsiębiorstwa społecznego, aktywizację osób pozostających bez zatrudnienia oraz wsparcie chorych na SM (stwardnienie rozsiane). Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://plywajacydomek.pl/
Fot. plywajacydomek.pl
Fot. plywajacydomek.pl
Fot. plywajacydomek.pl


Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy