Poradnik dla organizatorów ekologicznych eventów biznesowych
Ekologia.pl Wiadomości Wpływ człowieka na środowisko Poradnik dla organizatorów ekologicznych eventów biznesowych

Poradnik dla organizatorów ekologicznych eventów biznesowych

W jaki sposób zorganizować konferencję, szkolenie czy inny event aby nie niszczyć przyrody, zachować czyste środowisko, dobre relacje społeczne i dostatek zasobów naturalnych? Z podpowiedzią przychodzi poradnik dla organizatorów ekologicznych eventów biznesowych.

Poradnik został opracowany z myślą o warszawskich firmach – małych i dużych, których celem jest nie tylko maksymalizacja zysków ale także troska o środowisko i innych ludzi.

„Ślad ekologiczny jednej kilkuosobowej firmy czy paru spotkań biznesowych w ciągu roku jest oczywiście bardzo mały w skali całej planety, jednak czy oznacza to, że możemy machnąć na to wszystko ręką i nie zrobić naszej części pracy? To co robi ludzkość jako całość składa się właśnie z takich małych, niby nic nie znaczących wyborów. Drzewo wycięte tu, drzewo wycięte tam, jeden lot samolotem więcej czy mniej, jakie to ma znaczenie? No dobrze, a co jeżeli tak myślą wszyscy?” – pisze autor poradnika, Marcin Gerwin.

W poradniku znajdziemy praktyczne informacje, m.in. adresy eko-etycznych miejsc w Warszawie. Publikację można pobrać tutaj.

Źródło: ekonsument.pl
4.6/5 - (13 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments