Piątek 27.05.2022

Kim Kardashian dostała pracę w Beyond Meat jako „główny konsultant ds. smaku”

Kim Kardashian to kobieta, wielu talentów. Potentatka biznesowa, influencerka i aspirująca prawniczka może dodać do swojego CV nową pozycję. Celebrytka objęła stanowisko głównej konsultantki ds. smaku dla marki żywności wegetariańskiej Beyond Meat.Asatur Yesayants / Shutterstock.comAsatur Yesayants / Shutterstock.com

„Skupiam się na roślinnym i mogę powiedzieć, że Beyond Meat jest moim absolutnym faworytem. Uwielbiam to, że wszystkie ich produkty nie tylko niesamowicie smakują, ale są również dobre dla mnie i mojej rodziny ”- powiedziała Kardashian w komunikacie prasowym dotyczącym współpracy. „Ponadto moje dzieci mają obsesję na punkcie mojego przepisu na taco Beyond Beef, Beyond Burger na grilla i Beyond Chicken Tennders”.
Kim Kardashian nie tylko pojawi się w reklamach. Jej obowiązki konsultanta ds. smaku szefa kuchni rozszerzą się również na serię biuletynów e-mailowych, w których będzie dzielić się przepisami i innymi ekskluzywnymi treściami.

Celebrytka rozpoczęła swoją roślinną podróż w 2019 roku, kiedy postanowiła przestać jeść produkty pochodzenia zwierzęcego w domu, pozwalając sobie na niewegańskie posiłki tylko poza domem.

„Naprawdę inspiruje mnie misja Beyond Meat, że nie tylko sprawiają, że jedzenie roślinne jest smaczne i dostępne, ale robią to w sposób, który przyniesie korzyści zarówno ludziom, jak i całej planecie” – powiedział Kardashian. „Świadomość, że małe zmiany, które wprowadzam dla mojej rodziny, takie jak włączanie większej ilości produktów Beyond Meat do naszych posiłków, może się sumować, aby wywrzeć duży wpływ, dodaje siły”.

„Jako ikona będąca synonimem nienagannego smaku w jedzeniu, modzie, urodzie i nie tylko, Kim podkreśli pyszne, pożywne i zrównoważone portfolio produktów marki swoimi autorskimi przepisami i angażującymi kreatywnymi treściami” – przekonuje rzecznik Beyond Meat.

Kim Kardashian dołączyła do pokaźnego grona znanych osobistości i celebrytów, wspierających Beyond Meat. Wśród nich są: komik Kevin Hart, legenda hip-hopu Snoop Dogg, aktor Leonardo DiCaprio, gwiazda mediów społecznościowych Liza Koshy, grupa sportowców ze wszystkich zawodowych dyscyplin, w tym gwiazda koszykówki Chris Paul, mistrz snowboardu Shaun White i gwiazda NFL DeAndre Hopkins.

Udział Kim w kampanii Beyond Meat spotkał się z krytyką. Część osób uważa, że hipokryzją jest twierdzenie Kim, że dba o środowisko, biorąc pod uwagę jej wystawny i rozbuchany styl życia.
Ekologia.pl (JSz)

Bibliografia

  1. Lisa Respers France, CNN; “Kim Kardashian 'Chief Taste Consultant' in Beyond Meat campaign”; cnn.com; 2022-05-27
Ocena (3.8) Oceń: