Wtorek 18.12.2018

Surowa kara dla amerykańskiego kłusownika

Amerykański kłusownik, David Berry Jr, za nielegalne polowania na jelenie został skazany na karę 12 miesięcy pozbawienia wolności. Poza karą wiezienia, sąd w Missuri mu wielokrotne oglądanie kreskówki „Bambi” w trakcie odsiadki.
Przez prawie dziewięć lat David Berry Jr z hrabstwa Lawrence w stanie Missouri w USA wraz z rodziną, nielegalnie polował na jelenie. Podczas nocnych eskapad kłusownicy zabijali zwierzęta, a następnie odcinali i im głowy i poroża, pozostawiając same ciała. Władze Missouri nie mają pojęcia, ile jeleni padło ofiarą kłusowniczego gangu. Szacuje się, że zwierząt mogło być nawet kilkaset.

David Berry Jr został przyłapany na gorącym uczynku w sierpniu tego roku. Kłusownik, za zabicie kilkuset jeleni został skazany na karę 12 miesięcy pozbawienia wolności. Ale to tylko część kary.

W trakcie swojego rocznego pobytu w więzieniu, przynajmniej raz w miesiącu musi obejrzeć klasyczną animację Disneya ‒ „Bambi”. Pierwszy seans ma się odbyć 23 grudnia br. Sędzia ma nadzieję, że kultowa scena, w której kłusownicy zabijają matkę małego jelonka poruszy sumienie zatwardziałego kłusownika.

Kłusowniczy gang usłyszał w sumie 230 zarzutów karnych.
Ekologia.pl (JS)


Ocena (5.0) Oceń:

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy