Czwartek 17.10.2019

Daj drugie życie swojej ukochanej parze butów… na warszawskiej Pradze!

W sobotę otwarcie nowego lokalu WoshWosh oraz wyprzedaż garażowa butów WoshWosh, pierwsza firma w Polsce i Europie zajmująca się kompleksową pielęgnacją obuwia, otwiera swój nowy lokal na warszawskiej Pradze.woshwosh
Wydarzenie, które odbędzie się w sobotę, 19 października br., połączone będzie z wyprzedażą garażową butów oraz torebek vintage. Odwiedzający nowy lokal przy ulicy ul. Międzyborskiej 57/65 w dniu jego otwarcia, mogą liczyć także na wyjątkowe promocje, rabaty oraz wegetariański poczęstunek i miło spędzony czas przy dźwiękach muzyki.
Odpowiedzialna moda
Firma WoshWosh zachęca do odpowiedzialnego podejścia do mody, w którym konsumenci dokonują świadomych, nie impulsywnych wyborów. Zamiast zakupu kolejnej nowej pracy butów mogą więc zdecydować się na renowację już posiadanej, a co za tym idzie zredukować negatywny wpływ ich produkcji na środowisko.

Cieszymy się, że WoshWosh się rozwija, otwarcie nowego punktu to kolejny duży sukces marki, w której tworzenie wkładamy każdego dnia nasze pełne zaangażowanie i pasję. Naszą misją jest pomoc, jednakże nie tylko butom. Dlatego też przez cały dzień zbieramy koce, pościel oraz ubrania, które przekażemy pieskom i kotkom z fundacji Tymmmczasy. Jestem przekonana, że osoby, które zdecydują się odwiedzić nas przy Międzyborskiej, nie będą zawiedzione – podkreśla Martyna Zastawna, CEO w firmie WoshWosh.

Praga - klimat mody vintage
Lokalizacja punktu nie jest przypadkowa. Praga to miejsce o silnych tradycjach rzemieślniczych, które WoshWosh kontynuuje. Nowy lokal, ale zarazem pracownia, świetnie wpisze się w topografię tej dzielnicy. Mimo zamiłowania do tradycyjnego rękodzieła, firma preferuje nietradycyjne rozwiązania, o czym będzie można przekonać się w dniu otwarcia w trakcie zwiedzania, w czasie którego odwiedzający zobaczą rzemieślniczki przy ich pracy. Rękodzieło będzie także widoczne w przygotowanej przez Adę Gruszkę wystawie, poświęconej nowoczesnemu rzemiosłu inspirowanemu WoshWosh.

Szereg atrakcji dla każdego - spędź miło dzień
Z okazji otwarcia nowej placówki marka WoshWosh przygotowała także szereg innych atrakcji. Przez cały dzień można oddać buty z 25 proc. rabatem na wszystkie usługi, które obejmują czyszczenie, odświeżanie, pielęgnację i naprawę obuwia. Podczas otwarcia będzie można także zakupić produkty niezbędne, by właściwie zadbać o swoje buty w domu. Nie zabraknie także wkładek, sznurowadeł oraz prawideł, które idealnie sprawdzą się przy zakupie obuwia z zaplanowanej wyprzedaży garażowej.

Niewątpliwie dodatkową atrakcją podczas otwarcia jest wyprzedaż garażowa, na której będzie można znaleźć niecodzienne buty i torebki vintage. Dla kupujących w jej trakcie, WoshWosh dokonuje darmowego ozonowania nabywanych produktów oraz dodaje zniżkę 25 proc. na usługi firmy do końca roku. Ponadto w ciągu dnia dla wszystkich gości przewidziane są napoje oraz wegetariańskie przekąski. Wydarzeniu, które potrwa od 10:00 do 18:00, będzie towarzyszyć oprawa muzyczna.

WoshWosh posiada już swój autorski punkt na Powiślu, w CH Arkada. Dodatkowe pick-up pointy klienci znajdą w sześciu stołecznych lokalizacjach, a także w Lublinie, Swarzędzu i Gdańsku. Ponadto firma przyjmuje przesyłki z całej Polski z obuwiem do czyszczenia, renowacji czy naprawy.


źrodło:materiały prasowe
Ocena (2.3) Oceń: