Środa 19.05.2021

EKOLUBNI - moc ekologicznych atrakcji w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice od początku istnienia stara się dbać o środowisko i otaczającą przestrzeń tak, aby pozytywnie wpływać na miejsce, w którym na co dzień żyjemy oraz na zachowania konsumentów. Centrum handlowe, chcąc kontynuować działania proekologiczne, zdecydowało się na zorganizowanie w dniach 21-22 maja wyjątkowego wydarzenia EKOLUBNI.ekolubnigrafika: materiały prasowe
W programie przewidziano m.in. konkurs „Segregujesz-zyskujesz”, warsztaty kreatywne „Zrób to sam” oraz atrakcyjne oferty specjalne przygotowane przez poszczególnych najemców.  

Wielkimi krokami zbliża się kolejny ekologiczny event w Galerii Bronowice. Tym razem centrum handlowe przygotowało akcję EKOLUBNI, czyli połączenie warsztatów, konkursów i ofert specjalnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-22 maja.

Konkurs „Segregujesz-zyskujesz”

Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy w dniach 21-22 maja zrobić zakupy za kwotę min. 150 zł, odwiedzić stanowisko konkursowe i wskazać do jakiego pojemnika należy wrzucić przedstawiony odpad. 100 pierwszych poprawnych odpowiedzi zostanie nagrodzonych Kartami Podarunkowymi o wartości 50 zł. Wszyscy ci, którym nie uda się zdobyć nagrody głównej, otrzymają od organizatorów ekologiczny, wielorazowy woreczek na warzywa i owoce. Stanowisko konkursowe czynne będzie 21 maja w godz. 16.00-19.00 oraz 22 maja w godz. 12.00-19.00. 

Warsztaty kreatywne „Zrób to sam”

Ekologiczne opakowania wielokrotnego użytku przygotowane na bazie wosku pszczelego, wielorazowe płatki kosmetyczne, a także woreczki na owoce i warzywa – wszystko to będzie można wykonać własnoręcznie podczas kreatywnych warsztatów ekologicznych „Zrób to sam”, które odbędą się 22 maja w godz. 12.00-19.00. Zajęcia poprowadzi Gabriela z PurpleBlue. Dzięki warsztatom uczestnicy będą mogli ograniczyć odpady w swoim domu, a jednocześnie w łatwy sposób zadbać o środowisko.
Warsztaty kreatywne „Zrób to sam” są bezpłatne i nie wymagają rejestracji. Odbędą się one w ścisłym reżimie sanitarnym.

Konkurs „Moje ekologiczne wybory” na Facebooku

Galeria Bronowice przygotowała także interesujący konkurs na Facebooku pt. „Moje ekologiczne wybory”. Do rozdania jest 10 zestawów, zawierających Kartę Podarunkową o wartości 50 zł oraz butelkę filtrującą DAFI. Aby je zdobyć, należy pod postem konkursowym umieścić zdjęcie własnego autorstwa, odpowiadające na hasło konkursowe. Konkurs potrwa do 20 maja do godz. 23.59.

Oferty specjalne i akcja charytatywna

W dniach 21-22 maja w wybranych sklepach i salonach, znajdujących się na terenie Galerii Bronowice, będą obowiązywać atrakcyjne zniżki, rabaty i oferty specjalne. Ponadto w czasie trwania akcji wolontariusze będą zbierali plastikowe nakrętki oraz datki pieniężne na leczenie dla Mikołaja, który choruje na SMA.  

źródło: materiały prasowe
Ocena (4.0) Oceń: