Poniedziałek 24.02.2020

Festiwal Przerób-My na wiosnę w warszawskim Koneserze

W dniach 29 lutego i 1 marca w zrewitalizowanych wnętrzach Centrum Praskiego Koneser na warszawskiej Pradze odbędzie się 9. edycja festiwalu Przerób - My, czyli wielkie święto upcyklingu, recyklingu i ekologicznego podejścia do życia.festiwalgrafika: materiały prasowe

W hali Laboratorium 2400 będą czekać na Was pokazy, warsztaty i zajęcia twórcze takie jak warsztaty z  eko stolarki, warsztaty tkackie, szycie różnych woreczków, wyplatanie papierowej wikliny, ozdabianie starych toreb oraz filcowanie na sucho. Nie zabraknie także aktywności dla najmłodszych gości, którzy będą mogli wziąć udział w warsztatach tkania dywanów z kawałków ubrań czy szycia misiów. Odbędą się także warsztaty z domowego tworzenia eko kosmetyków czy naturalnych świec, a także zajęcia z lutowania, z naprawy urządzeń elektronicznych oraz przerabiania urządzeń z baterii na USB. Zobaczycie, jak nadać nowe życie rzeczom i jak w życiu codziennym stosować się do zasad zero waste. Organizatorzy przygotowali również liczne pokazy eksperckie, m.in. dom inteligentny, druk 3D, renowacja mebli czy pokaz wyplatania makramy.
Przerób - My to również targi rzemiosła, designu i produktów upcyklingowych.  Podczas targów ponad 100 wystawców zaprezentuje swoje ręcznie wytwarzane produkty, takie jak:
- wyposażenie i dodatki do wnętrz
- produkty eko i zero waste
- upcyklingową modę
- torby i akcesoria
- unikalną ceramikę
- autorską biżuterię
- niepowtarzalne zabawki

Impreza potrwa od godziny 11 do 18. Wstęp dla gości oraz udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.


źródło: materiały prasowe
Ocena (2.3) Oceń: