PHOTO DAY, czyli bezpłatne warsztaty fotograficzne dla dzieci we Wrocławiu

Wtorek 18.07.2017
photoday
PHOTO DAY, czyli bezpłatne warsztaty fotograficzne dla dzieci
10.08.2017, godz.
13:00-16:00

„Wrocław – łączy nas ciepło!” to nie kolejny nudny zielony projekt – o nie! Żonglujemy ekologicznymi zagadnieniami, aby dzieciaki wyniosły z warsztatów jak najwięcej wiedzy i doświadczenia, a to wszystko nie poprzez nudne wkuwanie, lecz poprzez świetną zabawę. Już po raz kolejny Fundacja OPEN MIND zaprasza dzieci w wieku od 8 do 13 lat do wspólnego eko-działania. 10 sierpnia wybierzemy się na wspólne plenerowe fotografowanie!

Podczas nadchodzących warsztatów w CRZ Krzywy Komin wypróbujemy połączenie sztuki i ekologii. Spojrzymy na Wrocław przez obiektywy aparatów, aby uchwycić cechy charakterystyczne miejskiego ekosystemu. Na początek trochę teorii – poznamy najważniejsze zagadnienia dotyczące kompozycji zdjęć, dowiemy się m.in. czym jest przysłona oraz czas naświetlania. Wyposażeni w niezbędną wiedzę, wyruszymy w plener, a w centrum naszego zainteresowania znajdzie się Nadodrze. Aparaty wycelujemy na architekturę, zieleń, powietrze, aby zwrócić uwagę na ekoproblemy w przestrzeni miasta. Hasło przewodnie: nie chcemy więcej smogu!

Efekty pracy zostaną zaprezentowane podczas grudniowej wystawy.Prosimy o zabranie aparatów fotograficznych lub telefonów z możliwością fotografowania.

Informacje o projekcie i zapisy: www.krzywykomin.pl i www.wroclawlaczynascieplo.pl
Zaglądajcie na  profil FB/Wrocław Łączy Nas Ciepło i łapcie najnowsze eko-informacje oraz ciepłe niespodzianki!
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy