Spotkanie branży Zero Waste w Warszawie już niebawem

Wtorek 05.12.2017
zww

Już we wtorek 11 grudnia o godzinie 19.00 Polskie Stowarzyszenie Zero Waste zaprasza na kolejne spotkanie Zero Waste w Warszawie. Spotkamy się, by dobrze i miło spędzić czas. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich - tych obeznanych z ideą Zero Waste i wprowadzających ją w swoje życie oraz tych, którzy nie bardzo wiedzą, co to jest, ale chętnie dowiedzą się więcej.Tym razem spotkanie odbędzie się w galerii BWA Warszawa, przy ul. Jakubowskiej 16/3.Organizatorzy zachęcają do przyniesienia własnych wypieków, przekąsek i napojów.Z racji tego, że galeria nie jest kawiarnią, proszą też o własne kubeczki i talerzyki.

Informacja od organizatorów:

Miło powitamy przedsiębiorców, wytwórców, właścicieli. Tych, którzy prowadzą biznesy
i inicjatywy w duchu Zero Waste. Opowiedzcie nam o tym czym się zajmujecie i jakie zmiany wprowadzacie w swoich firmach, by przyczynić się do zmniejszenia ilości produkowanych śmieci.Na spotkaniu wydarzyć się może wszystko - zachęcamy do zawiązywania znajomości, przyjaźni, relacji partnerskich i biznesowych. Jeśli chcecie zaprezentować swoje osobiste zero wastowe gadżety - również zachęcamy! Zobaczmy, jak wspaniali mogą być ludzie, którzy tworzą świat Zero Waste!

Zero Waste to styl życia zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. Zero Waste łączy się z myśleniem minimalistycznym, ekologicznym i etycznym w każdym aspekcie życia. Celem naszych działań jest także zmiana sposobu myślenia o "odpadach" na rzecz postrzegania ich jako cenne zasoby - surowce, których nie powinniśmy marnować dla dobra nas samych i przyszłych pokoleń.

data i miejsce:
11 grudnia (poniedziałek), godz. 19.00
galerii BWA Warszawa
ul.  Jakubowska 16/3\, Warszawa
Wstęp wolny


FB: https://www.facebook.com/events/1117653968372268/
www:  http://zero-waste.pl/
fb:  http://www.facebook.com/PolskieStowarzyszenieZeroWaste/
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy