Zostań Ogrodnikiem – Gra Miejska na Szlaku Ogrodów Ulrychów

Piątek 18.11.2016
Freeimages.com/Chris Greene Freeimages.com/Chris Greene

Fundacja Kulturalne Dzieci WAW PL po raz pierwszy podąży szlakiem ogrodów Ulrychów w Warszawie na terenie Woli. Pomóżcie ogrodnikom wykonać wszystkie zadania na czas tak by wszystko było gotowe przed zimą. Weźcie udział w grze miejskiej, dzięki której poznacie lepiej tereny Ulrychów oraz dowiecie się co kryje historia. Zostańcie małymi Ogrodnikami!Aby wziąć udział w grze miejskiej na Szlaku Ogrodów Ulrychów, wejdź na stronę www.kulturalnedzieci.pl, zapisz się, co pozwoli na rezerwację miejsce dla drużyny!

Kiedy?

19 listopada Start Gry na terenie Centrum Wola Park.


Zadaniem grup jest rozwiązanie zadań, dzięki którym poznają historię miejsca. Ogrody Ulrychów słynęły przede wszystkim z wzorcowych zakładów ogrodniczych, szkółek ogrodniczych, szklarni i ogrodu pokazowego. Dzięki grze przybliżymy dzieciom, ale także dorosłym, prace związane z ogrodnictwem, jak również historię. Więcej informacji i zapisy: www.kulturalnedzieci.pl, a zapisy kasia@kulturalnedzieci.pl


Projekt jest finansowany ze środków Dzielnicy Wola M.St.Warszawy

Patroni Medialni: Tatento.pl, Czas Dzieci, Dziecko w Warszawie, MiniMini+, teleTOON+, Ekologia.pl, E-Szkrab.pl, wolnasobota.

wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy