„Art’cykling” – III edycja festiwalu ze śmietną sztuką we wrześniu

Piątek 04.08.2017
art cykling
Centrum Artystyczne Sztukarnia, ul. Odolańska 60

Jeśli lubisz spędzać czas wolny w sposób oryginalny i kreatywny, a ekologiczny styl życia i sympatia do recyklingowego designu są Ci bliskie, przyjdź w dniach 4-10 września do Centrum Artystycznego Sztukarnia na III edycję festiwalu "Art'cykling -­‐ festiwal ze śmietną sztuką". Zabierz znajomych i rodzinę!

Na warsztatach podczas festiwalu nauczysz się zmieniać stare t-shirty i zwykłe torby w niepowtarzalne egzemplarze za sprawą redesignu i sitodrukowych nadruków, przygotujesz ekologiczne kosmetyki, stworzysz rzeźby z orgiami w rozmiarze gigantycznym jak na tę technikę bo w XXL, wykonasz mozaiki,  a także zapoznasz się m.
in. z technikami Ebru, batiku, patchworku. Przedstawimy Ci potencjał designerski i artystyczny materiałów nadających się do recyklingu. Mix sztuki z ekologią jest niezwykły. Łączy doznania estetyczne związane z obcowaniem ze sztuką, satysfakcję własnoręcznego tworzenia wraz z budowaniem świadomości ekologicznej w społeczeństwie.

W sobotę zapraszamy Cię z całą rodziną i przyjaciółmi na gry recyklingowe, a w niedzielę do zaczarowanego świata eko-mozaiki. Oprócz warsztatów podczas festiwalu odbędą się różne nietypowe wystawy i wernisaże.
Te i wiele innych atrakcji przez cały tydzień trwania festiwalu! Szykujemy prawdziwe smaczki i niespodzianki artystyczne!

Szczegółowy program na stronie Centrum Artystycznego Sztukarnia -­‐ http://sztukarnia.pl/
 Ekologia.pl patronuje wydarzeniu.
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy