Czwartek 05.06.2014

Pielęgnacja handmade w domowym zaciszu

stwórz własny, naturalny krem do twarzystwórz własny, naturalny krem do twarzy

Od jakiegoś czasu zapanowała moda na eko-kosmetyki. Pytanie czy to, co nazywamy „eko” faktycznie tym jest? Jak odróżnić prawdziwy produkt naturalny od eko-marketingu, który tylko uspokaja sumienie i usypia naszą czujność?Kupując tanie i drogie produkty z olejkami, ekstraktami z roślin chcemy wierzyć, że krem rzeczywiście polepszy kondycję naszej cery. Czasem zadajemy sobie jednak pytania: Ile w tym prawdy? Czy dobry krem może powstać tylko w laboratorium? Jeśli nie, to jak dbać o skórę twarzy i ciało w każdym wieku, w domowym zaciszu i bez dużych wydatków na markowe produkty?

I tutaj pomocną dłoń wyciąga do Nas Splot Artystyczny we współpracy z pracownią rozwoju osobistego Synchronia, organizując cykliczne warsztaty, na których można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o naturalnej pielęgnacji skóry. Oczywiście podczas spotkań będzie można stworzyć własne produkty, a co najważniejsze zrobić je, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Najbliższy termin:

7 czerwca – Manufaktura eko kosmetyków – eko-sTWARZAnie – czyli stwórz własny, naturalny krem do twarzy

W trakcie warsztatów:
  • dowiesz się dlaczego warto zamienić kupowanie kosmetyków w sklepach na samodzielne tworzenie naturalnych kosmetyków,
  • poznasz substancje, które mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia i należy ich unikać kupując gotowe kosmetyki
  • nauczysz się, jak krok po kroku zrobić eko-krem dopasowany do Twojego rodzaju cery (stworzysz i zabierzesz ze sobą 2 kremy, oparte na różnych składnikach)
  • poznasz tajniki tworzenia prostym sposobem znakomitego toniku i płynu do demakijażu
  • dowiesz się, gdzie nabywać dobrej jakości produkty do tworzenia własnych kosmetyków
  • ponadto poznasz uzdrawiającą moc niektórych ziół, otworzy się przed Tobą bogaty świat olejów zimnotłoczonych wraz z ich cennymi właściwościami. Przekonasz się jak wiele produktów i roślin, które masz wokół siebie, możesz wykorzystać do poprawienia kondycji Twojej cery
Promocyjna cena warsztatu: 250zł / 6 godzin.
Zapisy: biuro@splotartystyczny.pl
www.splotartystyczny.pl

Warszawa, Ul. Śniadeckich 17
22 628 49 91,  601 361 928


Warsztaty poprowadzi: Hanna Sobkowska

Trener rozwoju osobistego i empatycznej komunikacji, artystka. Absolwentka Szkoły Trenerów i Liderów Rozwoju Osobistego w Dojrzewalni Róż. Właścicielka pracowni rozwoju osobistego Synchronia, twórczyni marki Green Dragonfly — ekskluzywnej linii świec z naturalnych wosków (www.greendragonfly.pl). Miłośniczka natury i wykorzystywania jej dobrodziejstw w codziennym życiu. Od lat fascynuje się samodzielnym wytwarzaniem przyjaznych zdrowiu kosmetyków, propaguje wiedzę na ten temat. Wierzy w wyjątkowy – twórczy potencjał drzemiący w każdym człowieku i wspiera w jego odkrywaniu. Jej warsztaty inspirują do kreatywnych zmian, budzą poczucie wewnętrznej mocy i uczą przeobrażania rzeczy zwykłych w niepowtarzalne.
Pielęgnacja handmade w domowym zaciszu
Ocena (3.8) Oceń: