Piątek 15.06.2018

Polska premiera filmu „Dominion” już wkrótce

Film powstawał przez 10 lat. Ujawnia tajne materiały filmowe zrobione na australijskich farmach i w rzeźniach. Zawiera najnowsze i najwyższej jakości materiały z setek śledztw, dzięki czemu jest w stanie podważyć moralność oraz słuszność naszego panowania nad królestwem zwierząt.dominion

Ukazuje nam on zarówno skalę imperium zbudowanego na tajemnicy, jak i losy indywidualnych zwierząt. Przy robieniu filmu Chris Delforce, wykorzystał materiały nakręcone przez drony, ukryte kamery i komórki, ryzykując wiele, wkradając się na silnie strzeżone tereny. Aktywiści podjęli to ryzyko, abyś pokazać prawdę o krzywdzonych dzieciach Ziemi.

„Dominion” nie jest dla tych, którzy ciągle chcą wierzyć, że przemysłowy chów zwierząt i ich rzeź odbywa się w zgodzie z humanitaryzmem. To film dla tych, którzy nie boją się zobaczyć prawdy.

Polska jest jednym z niewielu krajów, które otrzymały pozwolenie od twórcy Chrisa Delforc'a na pokaz długo oczekiwanego filmu. Europejska Stolica Kultury – Wrocław jest jednym z miast, obok Londynu, Manchesteru, Liverpoolu, Sheffield, Toronto, Los Angeles, San Francisco i Nowego Jorku, w którym odbędzie się premiera „Dominion”.
Jeden z najbardziej znanych aktywistów, James Aspey, po premierze "Dominion" w Melbourne, wzruszonym głosem, hamując łzy, zwrócił się do widowni (ponad 900 osob): "Podnieś rękę jeśli poczułeś motywację albo natchnienie aby zrobić zmianę w swoim życiu, która zaowocuje pomocą zwierzętom, poprzez zaprzestanie kupowania produktów zwierzęcych. Albo jeśli już to zrobiłeś, to poprzez zachęcenie innych aby też to zrobili." Każda osoba na widowni podniosła rękę. Każda z 900 osób.

Na premierę „Dominion” zapraszają: Fundacja Tara – Schronisko Dla Koni, Polska Dla Zwierząt, Anymous For The Voiceless oraz AS Film 1 lipca 2018 o godz. 16:00, przy ul. Sztabowej 100, budynek B, Sala Kolumnowa
Wstęp: bezpłatny
Osoby do 15 roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy