Czwartek 22.02.2018

„Przerób-My” czyli festiwal rękodzieła w marcu w Warszawie

festiwal

W dniach 17-18 marca 2018 na warszawskiej Pradze, w Centrum Kreatywności przy Targowej 56,  odbędzie się kolejna odsłona wydarzenia „Przerób-My”  czyli festiwalu rękodzieła, rzemiosła i upcyklingu.Wydarzenie zgromadzi rzemieślników, designerów, rękodzielników tworzących unikatowe produkty oraz wystawców tworzących w oparciu o ideę upcyklingu. Podstawą formuły Przeróbmy-My jest prezentowanie klientom na żywo procesu twórczego, zainteresowanie powstawaniem rękodzieła.  Czekają nas warsztaty z budowania zegarów, szukanie wielkanocnych królików, projektowanie biżuterii, szycie poduszek, wykłady i oczywiście prezenty za zakupy!

Podczas Przerób-My do dyspozycji uczestników będą strefy:

Strefa Ekspercka
Wydarzenie koncentruje się wokół strefy Ekspertów, gdzie specjaliści z różnych dziedzin jak design, rękodzieło, eko stolarka czy upcykling,  prezentują tajniki swojego warsztatu pracy. W tej strefie goście będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Ekspertów oraz zadać naszym specjalistom pytania na temat sztuki projektowania, upcyklingu, przerabiania przedmiotów czy tworzenia biżuterii oraz skonsultować własne pomysły.

Strefa Warsztatowa
Strefa Warsztatów jest ściśle powiązana ze Strefą Ekspercką. Dzięki współpracy z naszymi Ekspertami oraz doświadczonymi animatorami warsztatów upcyklingu zapewniamy atrakcyjną, kreatywną rozrywkę dla dzieci i dorosłych.

Strefa Kiermaszu
W tym miejscu można obejrzeć i kupić prace bezpośrednio od Projektantów. Na gości czekają też prezenty za zakupy.

O Przerób-My
Cykl wydarzeń Przerób-my jest organizowany przez twórców platformy Pimpit.pl.  Budując formułę wydarzenia chcieli stworzyć imprezę angażującą zarówno wystawców jak i klientów. Ich celem jest popularyzacja i przybliżenie odbiorcy procesu powstawania rzemiosła, rękodzieła i upcyklingu.
Portal Ekologia.pl patronuje wydarzeniu.
Ocena (0) Oceń:

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy