Piątek 18.10.2019

Wege Festiwal opanuje Bydgoszcz

Już  za tydzień w Bydgoszczy na Stadionie Zawiszy odbędzie się Wege Festiwal!
Roślinna kuchnia zaproponuje podróż po smakach całego świata. Pojawi się kuchnia indyjska, gruzińska, meksykańska, koreańska, a także wietnamska! A wszystko to w wersji wegetariańskiej.wege festiwal
Na miejscu zjecie pyszne roślinne hot dogi w chrupiących bułkach, smakowite domowe pierogi, burgery ze świeżymi sosami, azjatyckie wegańskie pho i wiele innych potraw! Do domu zabierzecie przepyszne gruzińskie chlebki oraz inne smakołyki. Nie zabraknie także deserów! Owocowe ciasta, orzechowa baklawa, czekoladowe brownie, orzeźwiające wegańskie lody, czy też puszyste serniki w przeróżnych odsłonach!
Wydarzeniem towarzyszącym będzie Ekopiękno – targi kosmetyków naturalnych, gdzie znajdziecie przede wszystkim kosmetyki cruelty free. Nie zabraknie również rękodzieła, czy ekologicznych akcesoriów.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia.

Wege Festiwal Bydgoszcz
Miejsce: Stadion Zawisza
Data: 26-27.10.2019
sobota 11:00 - 20:00
niedziela 11:00 - 18:00

źródło:materiały prasowe
Ocena (3.2) Oceń: