Zapleć sobie… czyli warsztaty z wyplatania wikliny

Wtorek 26.09.2017
warsztaty z wyplatania wikliny

Co to jest wiklina? Jak należy z nią postępować? Jak zapleść żywe gałązki wiklinowe? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, dołącz do naszych warsztatów. W czwartek, 28 września zapraszamy do Izby Regionalnej w Łętowni (obok leśniczówki) na warsztaty plecenia z wikliny.Naszą codziennością jest dzisiaj betonowy świat płotów, domów. Najczęściej odpoczywamy i bawimy się z dziećmi twardych i zimnych placach zabawach. Coraz częściej zaczynamy poszukiwać naturalnych miejsc, w których relaks i pobyt dają nam prawdziwy oddech a naszym dzieciom zapewniają radosne miejsce zabaw. Powrót do naturalnych technik wykonywania płotów, ławek czy innych użytecznych przedmiotów to powrót do równowagi. Warsztaty z plecenia wikliny są zaproszeniem do wspólnej zabawy oraz tworzenia.

Zgłoszenia przyjmowane są do środy do godziny 16.00 pod numerem telefonu – 693 589 391.

Organizatorami projektu są: Fundacja Aeris Futuro o/Łętownia, Żywa Pracownia, Fundacja Sendzimira, Rada Sołecka w Łętowni i Urząd Gminy Jordanów.

Warsztaty są częścią projektu - REWITALIZACJA TERENU WOKÓŁ IZBY REGIONALNEJ W ŁĘTOWNI, realizowanego w ramach akcji „Wspólne działania na rzecz bioróżnorodności” dofinansowanego przez Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej informacji na www.aerisfuturo.pl  www.facebook.com/aerisfuturo/
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy