Czwartek 29.10.2020

Firmy wobec wyzwań zrównoważonego rozwoju

24 listopada po raz szósty będzie miała miejsce konferencja „Sustainable Economy Summit”. Wydarzenie odbędzie się w całości online i będzie okazją do debaty o zaangażowaniu przedsiębiorców w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu.sesgrafika: materiały prasowe
Wyjątkowy projekt Executive Club ma na celu podkreślenie ogromnego znaczenia zaangażowania polskich przedsiębiorców na rzecz promowania i wdrażania idei zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu. Na wydarzenie zapraszane są czołowe postacie polskiej gospodarki i autorytety świata nauki, z ogromnym dorobkiem w obszarze rozwoju innowacji na rzecz ochrony środowiska i wspierania działań związanych z nurtem SRI oraz CSR. Tematami przewodnimi dyskusji panelowych tegorocznej edycji będą m.in. ekotechnologie przyszłości, Europejski Zielony Ład, gospodarka cyrkularna i alternatywne źródła energii.
Zwieńczeniem konferencji będzie ogłoszenie laureatów konkursu „Sustainable Economy Awards”. Nagrody przyznane zostaną spółkom oraz wybitnym jednostkom, które wyróżniły się osiągnięciami w zakresie działalności społecznej oraz działaniami proekologicznymi, mającymi wpływ na zrównoważony rozwój.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdą Państwo na stronie:
https://executiveclub.pl/sustainable-economy-summit/

źródło: materiały prasowe
Ocena (4.0) Oceń: