Środa 10.07.2019

VI Konferencja Zieleń Przyuliczna we wrześniu w Poznaniu

Współpraca: Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu
Patronat: Prezydent Miasta Poznania

26-27 września 2019r., Poznań

Firma Dendros zaprasza na VI edycję konferencji Zieleń Przyuliczna, tym razem do Poznania, gdzie  celem będzie przedstawienie ciekawych wizji, nowych rozwiązań kształtowania i pielęgnacji zieleni przyulicznej w mieście.zieleńfot. shutterstock

Podczas obrad konferencji zostaną zaprezentowane m.in. ciekawe projekty i realizacje z zastosowaniem nowych technologii (chodniki rampowe, technologia air - spade, mulczowanie, nawożenie doglebowe, systemy antykompresyjne i inne służące ochronie drzew), rozwiązania techniczne chroniące systemy korzeniowe, oraz projekty sadzenia drzew na sieciach podziemnej infrastruktury komunalnej.
Wzorem poprzednich lat podczas konferencji zostaną przedstawione kierunki rozwoju i kształtowania zieleni przyulicznej w różnych miastach Polski, a później odbędzie się dyskusja, do której zostaną zaproszeni praktycy na co dzień zajmujący się zielenią przyuliczną w mieście.
Jednym z bardzo ciekawych punktów spotkania będzie sesja plenerowa, w trakcie której odbędzie się zwiedzanie wybranych terenów zieleni przyulicznej Poznania.

Formularz zgłoszenia i program dostępne pod linkiem:
http://dendros.pl/ogolne/vi-konferencja-zielen-przyuliczna.html

Zapraszamy!
Ocena (4.4) Oceń:
Pasaż zakupowy