VII Konferencja Eko Wyzwania już w lutym

Wtorek 23.01.2018
ekowyzwania

Zarządzanie przez oszczędzanie? Odpady to nie problem? Na te pytania odpowiedzi poznamy w czasie VII Eko Wyzwań, cyklicznej konferencji organizowanej przez Ekopraktyczni.pl.Eko Wzywania są cyklicznymi konferencjami organizowanymi przez Ekopraktyczni.pl. Każda dotyczy ekologii, zarazem też każda dotyczy tematów aktualnych, które z punktu widzenia samorządów i firm przynoszą nowe rozwiązania, zwiększając efektywność ich działań. Nasze konferencje to spotkania przedstawicieli biznesu, samorządów, nauki oraz organizacji pozarządowych. Gościmy prezydentów miast, burmistrzów, wójtów, prezesów firm (od mikro po duże przedsiębiorstwa), kadry zarządzającej, marszałków województw, naukowców i innowatorów.Na najbliższej konferencji odniesiemy się do dwóch tematów, które łączy ze sobą zarządzanie: „Eko Wyzwania w Gospodarce Odpadowej oraz Facility Management”.
VII Eko Wyzwania to dwa moduły, a w nich panele dyskusyjne, analiza studium przypadku a całość zakończą warsztaty oraz networking.

Najważniejsze informacje od organizatora:

7. Eko Wyzwania – spotykamy się 20 Lutego 2018 o godz. 9.30 w Hotel Śląsk Wrocław.
Udział jest bezpłatny, należy do 15 lutego potwierdzić rejestrację wysyłając mail na adres gosia@ekopraktyczni.pl
W treści maila należy podać, który z warsztatów Państwo wybierają.

Zarys programowy konferencji:
9.30                            Rejestracja uczestników.

10.00 – 11.00           Studium przypadku „Facility Management 4. 0, dokonaj wyboru”
- Nowe technologie i innowacyjność w usługach FM;
- Standardy usług FM na rynku Polskim;
- Facility Management As a Service;
- Dlaczego zakup FM się opłaca, bezpośrednie powiazanie usług z wynikami finansowym przedsiębiorstwa;
- Trudności we wdrożeniach usług FM, pozytywne i negatywne strony.

11.00 – 11.30             Panel dyskusyjny Facility Management (udział przedstawicieli firm i ekspertów z zakresu branży i funkcjonowania FM w biznesie)

11.30 – 12.00              Prezentacje partnerów

12.00 – 12.30             Przerwa kawowa

12.30 – 13.30             Studium przypadku (prezentacje filmowe, slajdowe ukazujące konkretne realizacje  w zakresie usług)
13.30 – 14.00              Panel dyskusyjny Gospodarka Odpadowa (udział przedstawicieli biznesu i ekspertów z zakresu branży gosp. odpadowej i FM oraz przedstawicieli samorządów).

14.10 -14.55                Warsztaty z zakresu FM i GO prowadzone przez ekspertów i przedstawicieli biznesu (uczestnicy podzieleni na grupy).

Rozmowy networkingowe po zakończeniu konferencji.

W panelach dyskusyjnych, warsztatach czy w roli prelegentów udział wezmą m.in.: Paweł Mucha  - dyrektor w Departamencie Edukacji i Komunikacji w Ministerstwie Środowiska; Bogusława Brzdękiewicz – dyrektor w Departamencie Gospodarki Odpadami (Ministerstwo Środowiska), Iwona Krwaczyk – wicemarszałkini UMWD; Paweł Karpiński – dyrektor w UMWD; Elżbieta Stępień – posłanka na Sejm; Bartłomiej Dessoulavy-Śliwiński - Specjalista, wykładowca i autor książek Facility Management; Andrzej Kotarba – Prezes Zarządu Gegenbauer Polska (Główny Partner 7. Eko Wyzwań); Maciej Bogucki – Dyrektor Region Dolny Śląsk Gegenbauer Polska; Marek Krauze – Audytor Techniczny Gegenbauer Polska; Andrzej Sobolak – ekspert w gospodarce odpadami m.in. Prezes Stowarzyszenia Biorecykling; Bartosz Małysa - Prezes Zarządu Ekosystem Sp. z o.o.7. Eko Wyzwania – spotykamy się 20 Lutego 2018 o godz. 9.30 w Hotel Śląsk Wrocław.
Dla uczestników konferencji czeka rabatowa cena w Hotelu Śląsk za 1 dobę hotelową, wystarczy podać przy rezerwacji hasło Ekopraktyczni.
Więcej o  konferencjach na stronie www.ekopraktyczni.pl.
Przypominamy, udział jest bezpłatny, należy do 15 lutego potwierdzić rejestrację wysyłając mail na adres gosia@ekopraktyczni.pl.
W treści maila należy podać, który z warsztatów Państwo wybierają.
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy